Wilkinson Sword Quattro for Women Aloe & Vit. E

Змінні картриджі 3 шт

Wilkinson Sword Quattro for Women Aloe & Vit. E Змінні картриджі 3 шт
Wilkinson Sword Quattro for Women Aloe & Vit. E Змінні картриджі 3 шт
Змінні картриджі 3 шт
295грн.

Код: SWO0018 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
понеділок 24.06.2019
Особисте отримання
понеділок 24.06.2019
Wilkinson Sword Quattro for Women Aloe & Vit. E
Змінні картриджі 3 шт | 295грн.

Опис продукту Wilkinson Sword Quattro for Women Aloe & Vit. E

Змінні леза Wilkinson Sword Quattro for Women Aloe & Vit. E просто та швидко доповнять вашу бритву, яка враз стане як нова.

Властивості:

  • дуже проста заміна лез
  • леза забезпечують гладке гоління
  • ідеально підлаштується під кожен вигін

Спосіб використання:
Замініть голівку бритви на нову, як тільки зносяться або затупляться леза.

Про бренд Wilkinson Sword

Початок бренду Wilkinson Sword датується 1898 роком, коли гостра зброя перетворюється на бритву, що передує бритвам сьогодення. З цього часу почався довгий шлях розвитку пристроїв для гоління та нових технологій, які полегшували особисту гігієну чоловікам, а пізніше й жінкам.
У 1971 році компанія випустила на ринок перший виріб, де лезо було міцно закріплено в пластиковому корпусі, а отже, пристрій був набагато безпечнішим. У 1994 році бренд представив перший жіночий пристрій для гоління, який зміг захистити жінок від травм.
Щорічно компанія представляла такі новинки як, наприклад, чоловічі та жіночі системи для гоління на чотири леза, впровадження титанового леза, одноразові системи для чоловіків і жінок і різні комбіновані пристрої для гоління. У 2010 році Wilkinson Sword увів на ринок революційну систему для гоління зі зволожувальною смужкою, яка під час гоління ще й зволожує шкіру.
Сьогодні компанія є лідером на світовому ринку, і жінки, і чоловіки не можуть уявити гоління без систем для гоління Wilkinson. Користуйтесь високоефективними пристроями для гоління, які до того ж дбайливо піклуються про вашу шкіру!