Yankee Candle Lavender

віск для аромалампи 22 гр

Yankee Candle Lavender віск для аромалампи 22 гр
Yankee Candle Lavender віск для аромалампи 22 гр
Yankee Candle Lavender віск для аромалампи 22 гр
Розпродаж
75грн.
Знижка 44%
віск для аромалампи 22 гр
42грн.

Код: YAC0586 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
вівторок 30.04.2019
Особисте отримання
вівторок 30.04.2019
Yankee Candle Lavender
віск для аромалампи 22 гр | 42грн.

Склад

кінцева нота
ветивер, Кедр, мох
нота серця
лаванда, розмарин, чебрець
початкова нота
евкаліпт, ноти свіжості, озон, шавлія
Типи ароматів для дому
трав'яні

Про бренд Yankee Candle

Ідея створити свічки Yankee Candle виникла в 1969 році, коли Майк Кіттредж (Mike Kittredge) подарував своїй мамі на Різдво власноруч зроблену свічку. Мати Майка, як і всі сусіди, неабияк захопились подарунком, і саме тому Майк продовжив виготовляти такі свічки. Завдяки цьому успіху незабаром він переїхав зі свого гаража до приміщення старої паперової фабрики, започаткувавши в такий спосіб власний бренд під назвою Yankee Candle.

З моменту підпалу та до повного догорання свічки Yankee Candle розповсюджують чудовий, стійкий і чистий аромат, що ідеально доповнить будь-який інтер'єр. Свічки містять велику кількість ароматичних олій і натуральних екстрактів. Кожна з ароматичних есенцій достовірно нагадує інгредієнт, місце чи подію, яка надихнула на її створення. Яку саме атмосферу створить свічка у вашому домі — розслаблювальну, святкову чи атмосферу свіжості — залежить лише від вашого вибору.

Подарунок від цього виробника безумовно потішить кожного. Найбільш улюблена продукція — лімітовані різдвяні випуски Yankee Candle, воски Yankee Candle, подарункові набори Yankee Candle або аромати для авто Yankee Candle.

Сьогодні бренд Yankee Candle є найбільш популярним виробником ароматичних свічок і ароматів для дому. Ви можете знайти продукцію Yankee Candle у 20 країнах світу. Лише у США налічують понад 18 тисяч магазинів. А почалося все лише з одного подарунка для мами.

Оцінка Yankee Candle Lavender

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!