Yves Saint Laurent Black Opium Neonпарфумована вода для жінок

4×
Yves Saint Laurent Black Opium Neon парфумована вода для жінок
Yves Saint Laurent Black Opium Neon парфумована вода для жінок
75 мл
2 030грн.

Код: YSL09185 | В наявності
1
КУРЄР (Міст Експрес)
понеділок 05.10.2020
Особисте отримання
понеділок 05.10.2020

Опис парфумів Yves Saint Laurent Black Opium Neon
Склад

Відтепер ви осяватимете все навколо своєю присутністю, наче зірка в темну ніч. Завдяки парфумованій воді для жінок Yves Saint Laurent Black Opium Neon ви завжди виділятиметеся серед натовпу та зможете забути про будь-які правила аж до світанку.

  • східний квітковий аромат для жінок, які обожнюють нічне життя
  • представлено на ринку в 2020 році
  • перший неквадратний флакон із колекції Black Opium

Склад аромату
Аромат зачарує вас своїми контрастами, адже насамперед ви відчуєте аромат пітахайї та цитрусів, що поєднуються з акордами чорної кави. Після соковитого вступу на поверхню виринуть ноти солодкого апельсинового цвіту, гібіскуса та п'янкого жасмину.

Історія аромату
Культову колекцію Black Opium доповнив аромат Yves Saint Laurent Black Opium Neon, що символізує електричне світло, яке не може залишитись непоміченим: воно пульсує та блимає флуоресцентними кольорами, розсіюючи темряву ночі.

Крізь матове вічко флакона кольору фуксії з незамінними чорними блискітками можна помітити трубочку, яка нагадує неонову лампу, чудово характеризуючи аромат. Порівняно з попередніми ароматами Black Opium флакон цієї парфумованої води трохи більший і вищий.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
мандарин, пітахайя
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
гібіскус, Жасмин білий (арабський), цвіт апельсинового дерева
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
Кедр, ваніль, кава
Тип аромату
Східні, Фруктові, Квіткові

Про бренд Yves Saint Laurent

Бренд Yves Saint Laurent — це символ індивідуальності, творчості та розкоші, не тільки у світі моди, але й у світі косметики та парфумерії.

Ів Сен-Лоран (Yves Saint Laurent) був одним із найвпливовіших та найвідоміших модельєрів ХХ століття. Впродовж своєї більше ніж сорокарічної кар'єри він створював і змінював модні тенденції, вірячи, що краса — це необмежене висловлення характеру.

Ів Сен-Лоран у своїх 25 років перейняв керівництво будинку моди Dior, ставши першим у історії наймолодшим мистецьким директором у світі високої моди. Свій власний бренд представив світу в 1961 році.

Ексклюзивна косметика, макіяж і оригінальні парфуми Yves Saint Laurent створюють невід'ємну частину цього відомого бренду. Дозвольте, щоб вас зачарувала унікальна композиція аромату Black Opium або побалуйте своє обличчя дотиком засобів із колекції Touche Éclat.

Спробуйте й ви розкіш найкращої продукції, більшість з якої гідно стала іконами. Yves Saint Laurent — це коли краса стає жестом.

Оцінка Yves Saint Laurent Black Opium Neon4