Перейти до основного вмісту

Zendium

Про бренд Zendium

Скандинавський бренд Zendium, який у 1969 році заснував мікробіолог Dr. Henk Hoogendoorn, спеціалізується на якісному догляді за зубами. Компанія зосереджується, передусім, на зубних пастах, які природним способом захищають ротову порожнину.

 

Нашу ротову порожнину захищає система ензимів і протеїнів. Саме на основі вивчення даної системи було створено зубні пасти Zendium, які гармонічно співпрацюють із ротовою порожниною, відновлюючи її природне середовище.

Клінічно доведено, що засоби Zendium захищають ротову порожнину, ясна, запобігають утворенню нальоту та забезпечують свіжість подиху. Зубні пасти Zendium завжди ніжні, але надзвичайно ефективні, вони містять власний елемент для спінення, який, на відміну від стандартних SLS, працює дуже делікатно на м'яких тканинах.

Продукцію компанії Zendium рекомендують найкращі стоматологи. Зубна паста Zendium повинна бути невід'ємною частиною вашої ванної кімнати. Паста підходить як для чутливої ротової порожнини, так і для щоденного стандартного чищення.

весь текст скритий текст