Amouage Jubilation 25 Woman парфумована вода для жінок

5×
Amouage Jubilation 25 Woman парфумована вода для жінок
Amouage Jubilation 25 Woman парфумована вода для жінок
100 мл

Код: AMU0146 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів Amouage Jubilation 25 Woman
Склад

Amouage Jubilation 25 Woman - східний квітковий аромат для жінок із виразною ноткою бальзаму. Ця парфумована вода представлена лондонським парфумерним брендом преміум класу, натхненним багатою та мальовничою спадщиною свого рідного Султанату Оман, відзначається, як і всі парфуми Amouage, абсолютно унікальною здатністю збуджувати уяву.

Amouage Jubilation 25 являє собою аромат, призначений для елегантних і витончених дам, які досконало володіють вмінням насолоджуватися життям, виходячи за межі часу, місця і культури, до якої вони належать. Парфумована вода Jubilation 25 Woman нагадує давні класичні французькі парфуми, не втрачаючи, однак, власної екзотичної індивідуальності. Ароматичну композицію відкривають ноти естрагону, троянди, лимона й іланг-ілангу. В основі запаху відчувається індійський полин, кадило, що отримують із кущів ладанника, троянда та ладан. Чуттєва основа складається з акордів бурштину, мускусу, ветіверу, мирри і пачулі.

Парфумована вода Amouage Jubilation Woman 25 належить до найбільш вдалих прикладів парфумів, у яких окремі ноти взаємодіють у досконалому гармонійному поєднанні, і жодна не має виразної переваги. Ароматичні акорди переплітаються так віртуозно, що в результаті утворюють абсолютно нові запахи. Ефект цієї складної гармонії є вельми жіночим і чарівним, перетворюючи Jubilation 25 Woman на досконалі парфуми, що ідеально підходить для урочистих випадків, коли жінки збирають волосся вгору та вдягають перли. Однак Amouage Jubilation 25 Woman пропонує ще більше - у шлейфі аромату можна відчути певний дотик пікантності та зворушення, що викликає приємно неспокійне відчуття, ніби волосся зі складної зачіски може щохвилини впасти на плечі у раптовому нападі привабливої дикості.

Прихована чуттєвість і неймовірна привабливість на фоні елегантності та вишуканості перетворює Amouage Jubilation 25 Woman на справді захоплююче та витончене ароматичне задоволення. Тому Jubilation 25 оцінять зокрема жінки, що віддають перевагу багатошаровим ароматам. Вона назавжди причарує серце дам, що обирають елегантні східні квіткові запахи зі зворушливими прихованими нотами, і, звичайно ж, порадує кожного, хто здатний оцінити справжню якість, розкіш і точність на кожному етапі виробництва парфумів. Jubilation 25 Woman особливо підходить для вечірніх подій протягом усього року. Свою власницю вона огортає аурою елегантності, доповненою зворушливим дотиком акценту непокірності.

Окрім захоплюючих ароматів, що є результатом процесу виробництва з дотриманням найсуворіших стандартів якості, також привертає увагу розкішне пакування всіх парфумів бренду Amouage. Світло-золотий флакон Jubilation 25 Woman із золотими прикрасами захоплює своїм елегантно витонченим дизайном, що свідчить про розкіш. Упаковку доповнює витончена світла коробка, знову ж із золотими акцентами.

Amouage Jubilation 25 Woman - аромат елегантної жінки з тонким відтінком прихованої дикості.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
ілінг-іланг, естрагон, троянда, лимон
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
лабданум, троянда, давана, Ладан
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
мускус, миро (смола), пачулі, бурштин, ветивер
Тип аромату
Східні, Квіткові

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Jubilation 25 Woman5