Парфуми Amouage

Amouage

Amouage — це елітний парфумерний дім, відомий своїми першокласними парфумами, до складу яких входять виключно найякісніші компоненти з усього світу. Шедеври цього розкішного бренда представляють зустріч Сходу та Заходу, традиційного арабського мистецтва й сучасних інновацій.

 

Історія бренда Amouage розпочалася в 1983 році в Султанаті Оман, чий слід очевидний у всіх парфумах Amouage. Кожен аромат змішується вручну з ретельно підібраних рідкісних компонентів, переплетіння яких створює цікаві контрасти й елегантні гармонійні поєднання. Результат — стійкий аромат із відтінком патини, який огорне вас, наче розкішна шовкова шаль.

Спробуйте парфуми Amouage і самі переконайтеся в їхній неперевершеній якості та бездоганній майстерності. Серед найпопулярніших із них можна виділити Amouage Reflection, Gold, Jubilation, Epic, Dia, Honor або Interlude, які з часом по праву стали іконами парфумерії. 

весь текст скритий текст

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення — Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду — створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.