Парфуми Amouage

Amouage

Amouage — це елітний парфумерний дім, відомий своїми першокласними парфумами, до складу яких входять виключно найякісніші компоненти з усього світу. Шедеври цього розкішного бренда представляють зустріч Сходу та Заходу, традиційного арабського мистецтва й сучасних інновацій.

 

Історія бренда Amouage розпочалася в 1983 році в Султанаті Оман, чий слід очевидний у всіх парфумах Amouage. Кожен аромат змішується вручну з ретельно підібраних рідкісних компонентів, переплетіння яких створює цікаві контрасти й елегантні гармонійні поєднання. Результат — стійкий аромат із відтінком патини, який огорне вас, наче розкішна шовкова шаль.

Спробуйте парфуми Amouage і самі переконайтеся в їхній неперевершеній якості та бездоганній майстерності. Серед найпопулярніших із них можна виділити Amouage Reflection, Gold, Jubilation, Epic, Dia, Honor або Interlude, які з часом по праву стали іконами парфумерії. 

весь текст скритий текст

Фільтр
Цінова категорія

-

Оцінка
  •   2
  •   1

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення — Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду — створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.