Amouage Men's Sampler Setподарунковий набір I. для чоловіків

Amouage Men's Sampler Set подарунковий набір I. для чоловіків
Amouage Men's Sampler Set подарунковий набір I. для чоловіків
подарунковий набір I. для чоловіків

Код: AMU3705 | Зараз цей продукт недоступний

парфумована вода 12 x 2 мл

Memoir + Epic + Lyric + Jubilation + Reflection + Gold + Honour + Interlude + Journey + Myth + Figment + Imitation

Подарунок для вас
Вибрані люксові набори зараз на 20 % дешевше! Просто введіть промокод 20set у кошику. Знижка не поширюється на акційні набори та розпродаж.

Опис парфумів Amouage Men's Sampler Set
Склад

Розкішний ексклюзивний набір представляє колекцію пробників найпопулярніших ароматів Amouage. Парфумовані води в наборі обирає сам бренд, а тому вміст кожної упаковки може відрізнятись. Будьте приємно здивовані!

  • набір пробників 12 парфумованих вод Amouage для чоловіків
  • розкішні аромати, виготовлені із природних інгредієнтів
  • елегантна подарункова упаковка

Склад

Тип набору
подарунковий набір

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Men's Sampler Set