Amouage Opus V

парфумована вода унісекс 100 мл

2×
Amouage Opus V парфумована вода унісекс 100 мл
Amouage Opus V парфумована вода унісекс 100 мл
100 мл

Код: AMU0171 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів Amouage Opus V

Amouage Opus V являє собою східний квітковий аромат для чоловіків і жінок із деревною та пудровою нотою. Ця класична парфумована вода представлена лондонським парфумерним брендом преміум класу, натхненним багатою та мальовничою спадщиною свого рідного Султанату Оман, відзначається, як і всі парфуми Amouage, абсолютно унікальною здатністю збуджувати уяву.

Парфумована вода Opus V належить до елітної колекції бренду Amouage. Колекція Library Collection охоплює десять парфумів, створених як непідвладні часу аромати, що не звертають увагу на сучасні модні тенденції. Кожен із гідних уваги чудових ароматів цієї колекції є одою цілісності, оригінальності та майстерності, навіяною спогадами і важливими віхами на шляху людського життя. Парфумовані води Opus позначені кодами від I до X, що наводить на думку про їх статус як повноцінного шедевру в рамках більшої колекції. Всі вони кидають виклик загальноприйнятій класифікації, стирають статеві обмеження і дозволяють своєму власнику створити свою власну унікальну історію. Колекція ароматів Library Collection - це поетична данина мистецтву життя.

Парфумована вода Amouage Opus V - це прекрасний надихаючий аромат, що є віддзеркаленням фрагментації сучасного життя у спосіб, схожий до поширення знань та інформації в Інтернеті. Звучання цього неймовірно інтригуючого неокласичного ароматного шедевру починається з чарівних свіжих нот особливого кореня ірису й унікального рому. У самому серці відчувається запах троянди, жасмину й ірису. Основа аромату складається з агарового дерева, цивети і тонів сухої деревини. Абсолютно геніальна й ідеально збалансована ароматична композиція Amouage Opus V прекрасно втілює в собі класичний підхід до нового незвичайно захоплюючим способом.

Парфумовану воду Amouage Opus V оцінять жінки і чоловіки, які віддають перевагу дійсно творчим запахам, що відзначаються абсолютною непідвладністю часу. Вона назавжди причарує тих, хто любить квітково-деревні запахи зі східним акцентом, і, звичайно ж, порадує кожного, хто здатний оцінити справжню якість, розкіш і точність на кожному етапі виробництва парфумів. Opus V підходить для використання протягом дня і вечора в будь-яку пору року. Своєму власникові парфуми завжди додадуть відтінок непідвладного часу стилю та завдяки своїй смисловій унікальності безумовно допоможуть йому виділитися з натовпу.

Окрім захоплюючих ароматів, що є результатом процесу виробництва з дотриманням найсуворіших стандартів якості, також привертає увагу розкішне пакування всіх парфумів бренду Amouage . Флакон Opus V загадкового тьмяно-світлого кольору з привабливо округлими формами та золотими прикрасами надихає своїм елегантно витонченим дизайном, що є ознакою розкоші. Упаковку доповнює дуже стильна, ніжно проста і витончена світла коробка з оригінальним елементом печатки.

Amouage Opus V - вічний, класичний та інноваційний аромат, натхненний впливом сучасних засобів зв'язку на поширення знань.

Склад

початкова нота
корінь ірису, ром
нота серця
жасмин, ірис, троянда
кінцева нота
агарове дерево, сухе дерево, цівета
Тип аромату
Квіткові, Східні

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Opus V

Додати нову рецензію

5.0
2 оцінка
2
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження