Перейти до основного вмісту

Aramis

Aramis

 Витонченість, мужність і першокласна якість ніколи не вийдуть із моди. Доказом цього є й аромат Aramis від однойменного бренда — перший елітний аромат для чоловіків, що продається в торгових центрах і вже більше кількох десятиліть залишається популярним завдяки своїй позачасовості.

Історія бренда Aramis розпочалася 1964 року, а його назва є алюзією на легендарний роман Александра Дюма «Три мушкетери». Композиції ароматів Aramis створено досвідченими всесвітньо відомими парфумерами та здебільшого представлено деревними або свіжими цитрусовими тонами, які уособлюють мужність і витонченість.

Спробуйте туалетну воду для чоловіків Aramis Havana, яка миттєво перенесе вас до сонячної Куби, насичений аромат Aramis New West, сповнений деревних ноток, або парфум Aramis Calligraphy з акордами дерева оуд і троянди. Варто також згадати туалетну воду Aramis Tuscany Per Uomo, на створення якої надихнули краєвиди чарівної Тоскани. У портфоліо бренда ви можете знайти й бальзам після гоління Aramis, який ідеально заспокоїть шкіру та водночас подарує їй приємний аромат.

весь текст скритий текст