Artdeco Eyeshadow Glamour

пудрові тіні для повік в магнітному футлярі

1×
Artdeco Eyeshadow Glamour пудрові тіні для повік в магнітному футлярі
Artdeco Eyeshadow Glamour пудрові тіні для повік в магнітному футлярі
відтінок 30.313 Glam White 0,8 гр
149грн.

Код: ART1565 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
При замовленні будь-яких продуктів від Artdeco на суму принаймні 770 грн отримайте у подарунок фіксатор помади Magic Fix.
Нова Пошта
середа 26.06.2019
Особисте отримання
середа 26.06.2019
Artdeco Eyeshadow Glamour
відтінок 30.313 Glam White 0,8 гр | 149грн.

Опис продукту Artdeco Eyeshadow Glamour

Тіні для повік Artdeco Eyeshadow Glamour дозволять вам затонувати повіки відповідно до ваших уявлень та нададуть кожному макіяжу нового масштабу.

Властивості:

  • сяючий ефект
  • високопігментований
  • відтінки з легкістю комбінуються

Спосіб використання:
Наносіть тіні на повіки пензликом, пінистим аплікатором або подушечками пальців.

Про бренд Artdeco

Бренд Artdeco було засновано в 1985 році з метою створення косметичних засобів, натхненних любов'ю до краси. Високий попит на нові тренди та високоякісну продукцію, яка б стала доступною для всіх жінок, сприяв швидкому переходу Artdecо в ТОП косметичних брендів у Німеччині. На сьогоднішній день косметику Artdeco оцінили вже в більш ніж 78 країнах світу.

Artdeco знає, що кожна жінка — унікальна. В неї є власні переваги та стиль, якщо потрібно підкреслити свою красу. Косметика Artdeco віддає честь цій унікальності, а завдяки різноманітності своєї продукції надає кожній жінці можливість підкреслити особисту красу саме так, як їй це подобається.

Широка палітра кольорів, велика кількість спеціалізованої продукції, а також можливість індивідуальної побудови власної кольорової гами, гарантує максимальне та відповідне до власних потреб задоволення від косметики. Спробуйте засоби для макіяжу Artdeco, які з легкістю стануть альтернативою найрозкішніших брендів і переконайтеся, що якісна продукція не повинна бути недосяжною.