Перейти до основного вмісту

Black Friday 2021

Коли буде Black Friday 2021?

Цьогоріч Black Friday припадає на п’ятницю 26 листопада. Проте на notino.ua ви можете насолоджуватися знижками з нагоди Black Friday упродовж усього тижня: з понеділка (22 листопада) до неділі (28 листопада 2021 року). Ви матимете достатньо часу, щоб придбати улюблену парфумерію чи косметику за чудовими цінами.

Акції та знижки на Notino

З нетерпінням очікуєте на «чорну п'ятницю»? В нас ви можете знайти знижки упродовж усього року. Достатньо лише слідкувати за нашими акційними сторінками або зареєструватись та підписатися на наш інформаційний бюлетень. В такому випадку ви не пропустите жодної знижки на парфуми чи косметику!

Як виглядає Notino Black Friday?

 «Чорна п'ятниця» на notino.ua — це цілий тиждень справжніх знижок на якісну парфумерію та косметику. За допомогою нашого промо-коду ви отримаєте 20% знижки на всю продукцію обраних популярних брендів. Придбайте продукцію відомих брендів, таких як Calvin Klein, Yves Saint Laurent, Jean Paul Gaultier і багатьох інших за чудовими акційними цінами.

Чому ми організовуємо Summer Black Friday?

Вам потрібний сонцезахисний крем, косметика для подорожей або парфуми та все для макіяжу на літній фестиваль? Саме для вас ми організовуємо Notino Black Friday в Україні, щоб ви змогли придбати усе необхідне зі знижкою в розмірі 20%, а зекономлені гроші витратити на подорож. «Чорна п'ятниця» особливо доречна влітку!

Що таке «чорна п'ятниця»?

«Чорна п'ятниця» (відома у всьому світі як Black Friday) — це свято розпродажів, яке було започатковано у США, звідки воно поширилось по всьому світу. Акція Black Friday проходить в п'ятницю після Дня подяки та пов'язана із грандіозними знижками на десятки відсотків. Уже традиційно «чорна п'ятниця» є синонімом шаленого передноворічного шопінгу.

Історія «чорної п'ятниці» розпочалась в 1929 році, коли після краху Нью-Йоркської фондової біржі та початку економічної кризи деякі підприємці організували день знижок, щоб споживачі знову почали купувати. Ця акція набула чималої популярності, адже навіть сьогодні Black Friday належить до найсприятливіших днів у році для здійснення покупок.