Перейти до основного вмісту

Aveda

Aveda

Бренд Aveda побудовано на засадах, які є відображенням найважливіших потреб і бажань сучасних споживачів. Однією з таких засад є найвища якість і натуральний склад продуктів Aveda та їхня інноваційність. Засоби для волосся Aveda містять у середньому 90 % інгредієнтів натурального походження. До того ж цей бренд на 100 % веганський. Також його незмінним пріоритетом є те, щоб використання продуктів Aveda супроводжувалося справжнім wellness-ефектом. 

Не лише основний принцип, а й місія бренда Aveda — піклуватися про планету та всіх, хто на ній живе. Aveda стала першим косметичним брендом, що виробляє 100 % власної продукції винятково на енергії вітру. Вона також є лідером у використанні повторно переробленої тари. Мінімізація відходів і викидів вуглекислого газу та відповідальне використання ресурсів — це способи бренду Aveda піклуватися не лише про світ краси, але й про всю нашу планету загалом.

До найпопулярніших продуктів належать шампунь та кондиціонер Aveda. Як і решта продуктів для волосся цього бренда, вони є сьогодні культовими. Любителі макіяжу будуть у захваті від тональних засобів Aveda, а для чоловіків розроблено лінійку Aveda Men. Кожен, кому не байдужа чистота складу косметичної продукції та доля нашого довкілля, обов’язково знайде серед асортименту Aveda щось для себе.

весь текст скритий текст