Avon Glow

пудра бронзатор в кульках

Avon Glow пудра бронзатор в кульках
Avon Glow пудра бронзатор в кульках
Avon Glow пудра бронзатор в кульках
відтінок Radiant Glow 22 гр
225грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: AVO4431 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
середа, 26.09.2018
Avon Glow
відтінок Radiant Glow 22 гр | 225грн.

Опис косметики Avon Glow

Опис:
Avon Glow Bronzing Pearls - пудра бронзатор в кульках з колекції Glow. За допомогою Glow Bronzing Pearls  Ви зможете надати шкірі ефект засмаги. Avon Glow Bronzing Pearls - маленькі кульки різних бронзових відтінків. Цей тип пудри наноситься особливим способом. Проведіть пензликом по кульках, змішуючи різні відтінки та нанесіть на шкіру, даруючи їй доглянутий вигляд. Спробуйте пудру Glow Bronzing Pearls  та створіть привабливий вишуканий макіяж.

Про бренд Avon

Популярна косметика та парфумерія Avon - легенда серед косметичних компаній. Avon є світовим лідером між косметичними брендами. Належить до одних з найбільших фірм, працючих  в прямих продажах - її продукцію представляють більше шести мільйонів незалежних представників у більш ніж ста країнах світу. Широкий асортимент Avon включає в себе декоративну косметику, косметику по догляду за шкірою, парфумерію, модні аксесуари та побутову техніку.
На заснування фірми, яка настількі відома, що навіть згадувалася у відомому фільмі Тіма Бартона «Едвард руки-ножиці», стоїть продавець книг Девід МакКоннелл. Наприкінці 19-го століття, Девід до книг почав додавати невеликий парфумований подарунок. З часом цікавість у подарунку стала більшою ніж до самих книг, що і підштовхнуло його створити власну косметичну фірму під назвою California Parfume Company.
Одна з колекцій косметики була названа на честь улюбленого твору власника -  Вільяма Шекспіра, «Стратфорд-на-Ейвоні», та завдяки своїй популярності в 1939 році компанія офіційно змінила свою назву на Avon Product Inc.
Головною думкою способу продажів продукції Avon є впевненість, до якої першим прийшов власник David McConnell, що в прямих продажах найважливішим є індивідуальний підхід. Першою «леді Avon» була P. F. E. Albee, яка стала свого часу першою жінкою, яка отримала фінансову незалежність.
До сьогодні Avon Cosmetics дотримується свого обов’язку надавати жінкам не тільки можливість заробити, але також стати на їх права та піклуватися про здоров’я. Avon активно приймає участь у благодійних проектах, спрямованих проти раку молочної залози та насильства в сім'ї. У рамках своєї соціальної свідомості також фокусується на екології та відновленні лісу. Належить до однієї з перших великих косметичних компаній, яка припинила тестування косметичних засобів на тваринах.
До найбільш відомих колекцій компанії AVON належать ANEW,  LUXE, Planet Spa, Naturals Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft та Advance Techniques. Широкий асортимент декоративної косметики, догляду за шкірою, парфумерії та інших продуктів для краси і комфорту розробляються в Центрі досліджень і розвитку в штаті Нью-Йорк, робітники якого являються експертами в галузі біохімії, мікробіології, токсикології, дерматології, і клінічних випробувань.
Avon прагне зробити життя більш красивим. Обирайте косметику і парфумерію Avon на parfumeria.ua за гарними цінами.

Menu