Перейти до основного вмісту

Не вищипуй брів і придбай нарешті помаду. Що б ви хотіли порадити собі молодшій?

01.03.2023

Iva Davies

Читання на 5 хвилин

Колись дуже, дуже давно ми були юні, гарні й страшенно переймалися речами, які зараз викликають посмішку. Але тоді вони здавалися до біса важливими, ясна річ. З іншого боку, повз нашу увагу проходило стільки корисного. Читайте, що ми в редакції хотіли б переказати собі молодим.

Молодість має бути безтурботною, й лише з віком, погодьтеся, приходить усвідомлення того, що справді було варте наших переживань, а що ні. Чимало «проблем», які нам із друзями чи подругами здавалися такими непереборними, тепер ми сприймаємо з поблажливою усмішкою. Яку пораду було б добре (або потрібно) почути ще в юному віці?

Не чіпайте брів, а педикюр – просто незамінна річ

Яна У., онлайн-редакторка

Люба Яно, знімай макіяж ретельно й щовечора. Користуйся засобами для зняття макіяжу для чутливих очей, пий багато (води!) й захищай себе від сонця (вуха й губи не виняток). Бери з собою захисні засоби від сонця, кондиціонери й маски для волосся навіть у подорожі. Не бійся червоної помади, вона тобі личить. Не вищипуй брови самостійно, а косметологові завжди кажи, чого саме ти хочеш. 90-ті знову будуть у тренді, але тобі не обов'язково слідувати кожній модній хвилі. Приділяй більше уваги педикюру, адже в тебе чудові ніжки, а не копитця!

Нефарбоване волосся, простіше життя

Яна П., онлайн-редакторка

Не фарбуй волосся! Природа наділила тебе чудовим каштановим волоссям із безліччю відтінків, які природно переливаються. У твоєї доньки буде таке ж волосся, але в темно-русявому варіанті, й запитання, чи це часом у неї не мелірування, ти чутимеш, починаючи з її п'ятирічного віку. Жодними процедурами ти не перевершиш того, що закладено самою природою. А інші експерименти з кольорами: помаранчевий, білявий, чорний? Усі ці образи не для тебе. Полюби свою природність і замість того, щоб фарбувати волосся, інвестуй у його здоров'я та якісні шампуні й кондиціонери. Життя без фарбування настільки простіше!

У молодості Яни обрали б:

Знімання макіяжу – це основа

Діана Ч., проєкт-менеджерка

Будь ласка, згадуй про очищення шкіри щовечора! У тебе гарна молода шкіра, тож до чого тобі ті шари неякісного макіяжу, який ти вічно забуватимеш змити перед сном. Знімання макіяжу аж уранці? Де ти таке чула? Якщо ти не хочеш мати зіпсовані вії, забиті пори й негарну шкіру, прослизай щовечора у ванну й повторюй мантру демакіяжу: «Перше вмивання змиває макіяж, друге вмивання очищає мою шкіру». 

Не їж картоплю з цукром

Аліса Р., завідувачка відділу контент-маркетингу

Досить фарбувати волосся в зелений. Перші 14 днів ти справді виглядатимеш бомбезно, але чекати, поки волосся відросте, доведеться справді довго. Якщо зібралася підводити очі, роби це стримано, не обов’язково бути схожою на Дракулу. Не накидайся на картоплю з цукром і перестань виправдовуватися, що ти весь час голодна під час вагітності, в декреті буде схуднути ще важче.

Аліса й Діана оцінили б:

Захисний фактор не тільки для старих 

Ірина Д., онлайн-редакторка

Спробуй зрозуміти, чого ти насправді хочеш, і живи своїм власним життям. Якнайраніше. А також встанови чіткі межі, де ти маєш повне право сказати «ні» або «відчепися». Менше зважай на те, що подумають інші. У світі небагато людей, чия думка має тебе хвилювати. От їх і тримайся.

Користуйся кремами з високим захисним фактором. Завжди. Не біда, якщо тебе питатимуть, чому після відпустки ти біла, як полотно. Експериментуй зі своїм волоссям. Світле, коротке, довге, яке завгодно. Коли ж іще, як не зараз! 

Не сиди на дієтах. Це лише зіпсує твої стосунки з їжею й твоїм тілом. Ретельно очищай шкіру. Щодня! Не бійся сміливих помад. Ми живемо лише раз, і шкода обмежувати себе в чомусь настільки чудовому, як помада. 

Тим, кого любиш, кажи про це постійно. І обіймай їх. Вони поруч не назавжди, як тобі, можливо, зараз здається. Повторюю знову і знову: використовуй крем із захисним фактором. Це аксіома.

Алкоголь? Точно не в лосьйоні для зняття макіяжу!

Олена, редакторка онлайн-контенту

Не користуйся засобами для зняття макіяжу із спиртом. Хто, в дідька, тобі таке порадив? Знімай макіяж, навіть якщо ти перед цим вивернула вміст свого шлунку в дбайливо доглянутий мамин квітник о 3 годині ночі напередодні, не накладай тонну макіяжу на пружну молоду шкіру й використовуй контурний олівець, щоб підмалювати власні губи, а не ті, які ти хотіла б мати. І, люба, дізнайся якомога раніше (я маю на увазі, як тільки навчишся читати), що таке креми з високим SPF, і щодня наноси їх на всі ті місця, де твоя шкіра визирає з-під одягу.

Не фарбуй волосся вдома, а коли записуєшся до перукаря, не полінуйся ходити до перевіреного, а не до того, що за рогом. Так ти не втратиш половину своїх кучерів у 20 років. І придивися до засобів проти випадіння волосся. Не намагайся бути занадто милою, живи тут і зараз, давай волю щирим думкам, фантазуй без обмежень. Ох.

Ірині й Олені точно знадобилися б:

Ми вас надихнули? А якими будуть ваші настанови вашому молодшому «я»?