Перейти до основного вмісту

Оригінальний подарунок під ялинку для брата чи друга? Перевірені поради, які зроблять будь-кого щасливішим!

01.11.2022

Notino

Читання на 4 хвилини

Ідеальний новорічний подарунок для вашого найкращого друга, як і подарунок для брата, не обов’язково має коштувати половину вашої зарплати. Потрібно просто знати, що шукати. І ми це знаємо! Тож почнімо!

Подарунки для мами й бабусі вже придбано? З ідеями подарунків для тата й дідуся також усе гаразд? Подружки й сестри – організовано? Круто! Тоді нам дійсно залишилося обдарувати лише найкращих друзів та братів. Але... що для них є найкращим новорічним подарунком? Якби існував якийсь суперрозумний «подарунковий» радник, усе було б просто, чи не так? Новорічні подарунки для брата чи друга мають бути оригінальними!

Щось для гоління?

Ну звісно ж, кожному хлопцю чи чоловіку доводиться мати справу з вусами й бородою. Він голиться? Добре. Проте, щоб обрати подарунок такого плану для свого найкращого друга чи брата, потрібно знати, голиться він звичайним станком або віддає перевагу швидшому та простішому голінню за допомогою електробритви чи тримера. Якщо ви це знаєте, тоді вам відкривається широкий вибір необхідних для гоління речей, часто в акційних подарункових наборах або серед виробів із лімітованих серій:  станки для гоління, небезпечні бритви, креми для гоління чи навіть hi-tech машинки. 

Як же бути, якщо брат або друг вирішив трішки відпустити щетину або взагалі відростити сексуальну бороду? Вибрати можна, наприклад, олійку, щітку для бороди або віск. Йому також можуть сподобатися спеціальні таблетки для прискорення росту бороди (а отже й волосся). 

Подарунок для друга чи брата на Новий рік

Boys & Beauty

Давно вже не вважається, що хлопець, який доглядає за собою, якийсь неправильний. Навпаки! «Дивними», скоріше, є ті чоловіки, які не приділяють достатньої уваги догляду за шкірою й удають, що такого поняття, як шкіра, взагалі не існує. Відтак, можливо, варто непомітно додати до новорічних подарунків для друга чи брата відповідний чоловічий крем для шкіри? Або маску для обличчя? Чи пілінг? Якщо він у цьому нічого не тямить, ви можете скористатися цим, як приводом допомогти познайомити його зі світом чоловічої краси! А в разі чого, можна легко перевести все у жарт!

Найкращі новорічні подарунки для його шкіри

2-в-1, 3-в-1, 4-в-1? Полегшіть їм життя!

Що люблять усі хлопці? Простоту. Тож, якщо ви знаєте, що ваш найліпший друг чи найкращий у світі брат просто не та людина, що використовуватиме відповідні креми, шампуні, гелі для кожної частини тіла... спростіть йому життя та оберіть «багатофункціональний» подарунок, в якому поєднується гель для душу, шампунь і кондиціонер...
 

Що подарувати брату на Новий рік? Який подарунок обрати для друга?

Найкращий подарунок на Новий рік? Пікантний!

Говорячи про ідеї подарунків для друга чи брата (якщо вони достатньо дорослі для цього), можливо, вам вистачить сміливості для того, щоб подарувати йому дещо... пікантне? Можливо, було б незайвим дещо урізноманітнити їхню інтимну частину життя або прямо запропонувати щось для «хазяйства»? Це також частина тіла, що вимагає догляду. І, ніде правди діти, не так часто його отримує. Йдеться про тип подарунка, що (як мінімум) точно здивує адресата й урізноманітнить Новий рік! 

Пікантні новорічні подарунки для найкращих друзів

Аж очі розбігаються!

Якщо ваш брат чи друг часто буває в дорозі, виберіть для нього якісну косметичку, яка з ним витримає навіть навколосвітню подорож. Ви можете подарувати правильні дієтичні добавки, наприклад, щось для спортсмена або ж еліксир для підтримки росту волосся. А можете зухвало перейти до інтимних іграшок чи продовжити пошуки в будь-якому іншому напрямку. Адже в новорічному подарунку головне, щоб його оцінила дорога вам людина. 
 

Подарунки для мандрівників, спортсменів і затятих атлетів

Ну як, ви вже визначилися з подарунком для найкращого друга чи брата? Сподіваємося, що так!