Перейти до основного вмісту

Найкращі новорічні подарунки для традиції Secret Santa!

29.11.2017

Notino

Читання на 5 хвилин

Подарунки — це всесвітня традиція, якої ми всі дотримуємось, незалежно від того, яке свято відзначаємо. Мабуть, ви вже обдумуєте, що подарувати своїм рідним і друзям.

Оберіть найкращі новорічні подарунки для Secret Santa!

 Однак із заходу до нас прийшла також весела традиція — обмін подарунками у групах, наприклад між колегами. Подарунок обираємо відповідно до особи, якій його вручимо. Вам потрібні корисні поради для вибору правильних новорічних подарунків для гри Secret Santa? Наш список подарунків вам допоможе, незважаючи на те, хто вам попадеться.

У чому секрет Secret Santa?

У гру Secret Santa часто грають члени сім’ї, друзі, але передусім колеги на роботі! Правила цієї гри полягають у тому, що кожен обирає іншу людину, щоб анонімно вручити їй подарунок. Коли подарунки вручено, друзі та колеги намагаються вгадати, від кого цей подарунок! Під час цієї гри важливо вгадати, яким типом особистості є обрана людина, щоб не помилитися. Зазвичай, подарунок не має бути дуже особистим, дуже дешевим або, навпаки, дуже дорогим.

Для вашого шефа

Буває складно обрати подарунок, коли під час жеребкування вам дісталось ім’я шефа. Але не хвилюйтесь! Ви точно не помилитесь, якщо подаруєте йому щось, що він може використати вдома із сім’єю, або щось, чим можна скористатися в офісі. Оберіть розкішну ароматичну свічку, яка має гарну упаковку та дизайн, вона чудово прикрасить стіл чи стійку для реєстрації. Розгляньте пропозицію свічок із колекції Bath and Body Works, наприклад Paris Café!

 

Для ваших колег

Ставши Secret Santa для колег, обрати подарунок стає важким завданням, адже ви не завжди можете знати їхні смаки. А навіть якщо ви досить добре знаєте свого колегу, особистий подарунок може справити погане враження під час групового обміну подарунками. Безпрограшним варіантом є ті подарунки, які пригодяться в офісі, наприклад креми чи декоративні парфуми. Цей новорічний антибактеріальний гель з колекції Bath & Body Works — чудовий подарунок, який підійде всім.

Для подруги

Якщо ви купуєте подарунок для своїх близьких або найкращих друзів, варто обрати щось більш особисте. Але не обов’язково перебільшувати та купувати щось дуже дороге чи специфічне, щоб інші не почувалися некомфортно. Нехай ваші друзі знають, що ви довго розмірковували над їхнім подарунком і обрали щось особливе для них. Для подруги можемо порадити палетку тіней Galaxy Chic від фірми BHcosmetics, до складу якої входить 18 відтінків.

Для вашої матері

Якщо під час жеребкування у грі Secret Santa вам дісталось ім’я вашої матері, можете купити їй щось жартівливе, чарівне, сентиментальне або практичне. Якщо ви вважаєте, що ваша мама має все, що їй потрібно, подаруйте їй щось, чого вона ще ніколи не пробувала або ніколи не мала. Виберіть, наприклад, суху олійку Nuxe для волосся, тіла й обличчя. Це розкішний засіб, який точно стане в нагоді під час холодних і сухих зимових місяців!

Для вашого батька

Вибрати подарунок для батька буває вкрай важко, адже здається, що йому потрібні тільки практичні речі. Обираючи подарунок, вчиніть розумно й оберіть щось, чим він точно скористається. Наш популярний продукт — зубна паста Mediblanc Professional Whitening, завдяки якій у вашого батька буде сяюча посмішка та святковий настрій.

Для вашої сестри

Подаруйте своїй сестрі щось, що сподобається їй! Купіть їй косметику, в яку вона закохається, наприклад спеціальний набір косметики від Maybelline. Косметичний набір The Falsies — чудовий подарунок, який сподобається кожній дівчині. Чи вона більше полюбляє парфуми? У такому випадку спробуйте аромат Love Addict від Victoria’s Secret!

Для вашого брата

Під час жеребкування у грі Secret Santa вам дісталось ім’я вашого брата, а ви не знаєте, що йому купити? Оберіть щось практичне, що стане йому у пригоді. Наша порада — набір для гоління Fusion Proglide від Gillette.

Для родичів

Якщо йдеться про далеких родичів, нам часто не відомі їхні смаки, й ми не здогадуємось, що вони вже мають. Спробуйте купити їм подарунок, який буде доброзичливим і розкішним, наприклад парфуми унісекс. Усі наші парфуми унісекс можна знайти тут.

Подарунок для незнайомця

Якщо вам випало завдання обрати подарунок для когось незнайомого, рекомендуємо купити щось, що сподобається кожному, але водночас приверне увагу та викликатиме зацікавлення. Наприклад, зубну пасту Black Is White від Curaprox із відбілюючим ефектом. Ви можете бути впевнені, що надихнете всіх інших, а тому ваш подарунок будуть обговорювати найбільше!