Перейти до основного вмісту

Як вибрати туш?

07.06.2012

Notino

Читання на 3 хвилини

Як вибрати туш?

Туш – це наймінімальніший засіб для посилення виразності очей і привабливості погляду.
Сьогодні на ринку косметики присутня величезна різноманітність марок туші, здатних задовольнити будь-які запити. Як же не розгубитися і вибрати саме те, що необхідне вам?
За допомогою асортименту нашого інтернет магазину ми допоможемо вам обрати саме ту туш, яка вам підійде та додасть вашому погляду особливу виразність.
Більший об’єм та довжина

До найбажаніших типів туші відносяться ті, які зроблять Ваші вії густішими та значно подовжать їх. Туш Max Factor 2000 Calorie призначена саме для такої мети. Її спеціальний склад збільшує та подовжує навіть найтонші вії, додаючи їм 300% обєму! Незаперечною є істина, що саме завдяки таким властивостям, Max Factor 2000 Calorie є улюбленою в усьому світі.

L´Oréal Paris Mascara Double Extension – це наступна туш, яку ми можемо вам запропонувати. Її спеціальна формула подовжує вії до 80% та не подразнює ваші очі, тому підходить для жінок, які носять контактні лінзи. Величезною перевагою цієї туші є її легке видалення, навіть просто водою.

Наступна туш, яка створена для збільшення об’єму ваших вій, є туш Bourjois Mascara Volume Glamour Ultra-Care. До складу туші входить олія з бавовни та мигдалю, яка пом’якшує вії та не подразнює очі, завдяки чому ця туш підходить для тих, хто користується контактними лінзами.

Водостійкі туші

Основна відмінність водостійкої туші від звичайної полягає у наявность у першої водовідштовхувальних властивостей, що захищають війки від дощу, бризок, сліз чи поту. Вона буде незамінною влітку, коли, навіть, при попаданні води, вона не розтікається, . Можете вибрати туш, яка є одночасно водостійкою і додає вашим віям об’єм. Ми Вам можемо запропонувати Max Factor AquaLash WP Mascara Black. Мова йде про висоководостійку туш із спеціальною щіточкою, яка не зліплює вії, а надає їм необхідний об’єм.
Однією з найулюбленіших є туш L´Oréal Paris Volume Million Lashes. За допомогою цієї туші ви можете збільшить об’єм і довжину ваших вій. Унікальна щіточка розділяє і видовжує вії, забарвлюючи їх без грудочок.

LancomeL´Extreme Waterproof є наступною з ряду висоководостойких тушей, яка зробить Ваш погляд зачаровуючим і привабливим за будь-яких обставин. Туш робить вії дивовижно подовженими до 60%, ідеально розділеними і підкрученими від коріння до самих кінчиків. Туш підходить і для жінок, які носять контактні лінзи.
Ці та багато інших продуктів Вам пропонує наш магазин parfumeria.ua. Станьте архітектором Ваших вій – створіть справжній витвір мистецтва разом з запропонованим продуктами .