Перейти до основного вмісту

Джинсовий чи желейний манікюр? Цього літа ці тренди будуть усюди!

30.06.2023

Jana Krajco

Читання на 3 хвилини

Якщо вас, як і мене, не побачити без «зроблених» нігтів, ви, напевно, тішитеся з приходу літа. Нарешті є нагода всьому світу показати наші старання (і навіть на ногах)! Перш ніж придбати ще один лак для своєї колекції та розпочати чаклування з пензликом, ознайомтеся з кількома порадами щодо останніх трендів літнього манікюру. І не переживайте, вони підійдуть також і для штучних нігтів.

Нігті мовби з Провансу 

Цього року світ косметики рушив за натхненням для кольорових трендів у французький Прованс і був зачудований лавандовими ланами. Цей відтінок з’являється в підводках для очей і у фарбах для волосся. Фіолетова хвиля не оминула й нігті. З лавандовим манікюром ви будете на висоті. Спробуйте, наприклад, ефект омбре чи хромування.   

Джинсові кігтики

До «бойфрендів» або джинсової спідниці (так, вони повертаються) не забудьте зробити джинсові нігті – щоб усе було гармонійно. Не бійтеся, це не якісь дивні чи вирвиокові текстури, – здебільшого це типовий синьо-сірий колір класичних джинсів. А насамкінець можна скористатися легким матовим фінішем для лаку, аби «джинса» виглядала ще більш автентично. 

Одягніть свої нігті в денім:

Літні нігті в стилі Барбі 

Барбіманія, яку цього року запустив новий фільм з Марго Роббі та Раяном Гослінгом, торкнулась і літніх лаків для нігтів. Отже, як ви правильно здогадалися, підійде лише рожевий. Діє просте правило – чим рожевіший, тим краще.

Кольоровий французький манікюр 

Солодка Франція – наша наступна зупинка, що особливо сподобається дівчатам, яким збіса складно визначитися. Якщо у вас у руках кілька флаконів із кольоровими лаками і ви не можете вибрати один – візьміть їх усі. В ідеалі обмежтеся п’ятьма. Саме такою буде наступна ідея для модних нігтів 2023 року – райдужний французький манікюр. Уявляєте, як неймовірно він буде виглядати, коли ви триматимете в руці літній напій?

Додайте кольорів:

Любите желе? 

Щоб ніготь не просвічувався під лаком, потрібно кілька шарів. Але в сучасному житті хто має час почекати, доки всі вони як слід висохнуть? А тому вам сподобається желейний тренд. Ви можете його уявити на прикладі блиску для губ. Помітно, що на губи нанесено певний колір, але водночас ви бачите й те, що під ним. Із желейним манікюром ви зафарбовуєте, а лише надаєте нігтям відтінку. Якого кольору буде ваше желе – вирішувати вам, головне – отримати прозорий і блискучий результат.

Ваші, але кращі

Якщо ви не фанатка кольорів, не бійтеся підкреслити природну красу ваших нігтів. Просто зробіть їх ще красивішими. Власне, це працює так само, як нюдовий макіяж. Підкоригуйте форму, нанесіть топ для лаку, надавши нігтям невеликого блиску, і поводьтеся так, ніби це звичайнісінький природний вигляд ваших нігтів

Підкресліть природність:

Форма? Мигдаль у топі

Якщо вам пощастило хоч трішки відростити нігті, надайте їм мигдалеподібної форми, тобто сформуйте гарний овал з виразним кінчиком. Ну, щонайменше цього вимагають сучасні тенденції. Можете не сумніватись, таким нігтикам підійдуть усі літні манікюрні хіти.     

Залишилося зробити найскладніший крок – вирішити, який із кольорових лаків чи інших манікюрних трендів спробувати першим!