Перейти до основного вмісту

СЛІДУЙТЕ ВЛАСНИМ ШЛЯХОМ

10.02.2021

Notino

Читання на 3 хвилини

Свобода, легкість і жіночність – це принципи, на яких було засновано компанію Chloé в Парижі понад 60 років тому.

 

Живіть вільним і сповненим пригод життям, як Габі Аг’єн, засновниця Chloé. У 1945 році ця єгипетська швачка переїхала до Франції та перетворила сувору післявоєнну моду на щось жіночне, ніжне й неповторне. Її парфуми вперше з'явилися на ринку у 1975 році, а сьогодні вони вже добре відомі у всьому світі.

Відкрийте для себе парфумовану воду Chloé та легкий, витончений стиль вільної, безтурботної та розкішної жінки з фантастичним смаком. У цьому жіночному, грайливому та сексуальному ароматі квіткові ноти поєднуються з відтінками півонії, лічі та весняної фрезії. Ця романтична композиція вишукано підкреслена магнолією та конвалією, з якими м'яко переплітаються тонкі нотки теплої амбри й кедрового дерева.

Туалетна вода Chloé L'Eau – це ідеальний аромат для сучасної жінки, яка слідує власним шляхом; він підкреслює її неповторну елегантність, спонтанність і розкішність. Ніжний, як подих вітру, і водночас абсолютно незабутній – злиття троянди й магнолії з нотками жасмину й дубового моху створює чарівливий та неповторно свіжий аромат.

Чудовий аромат – це запорука вашої впевненості у собі в будь-яких обставинах. Дозвольте собі стати вільною з новою туалетною водою Chloé Rose Tangerine – справжнім проголошенням жіночності, сміливішим і рішучішим, ніж будь-коли. Ці парфуми починаються зі знакового компонента ароматів Chloé, унікальної трояндової ноти, з несподіваним фруктовим відтінком: жвава, сонячна есенція мандарина додає аромату сяйва, а яскрава чорна смородина з зеленими півтонами підкреслює його енергійний характер. Базові ноти кедра та білої амбри оточать вас шлейфом витонченої та ультрасучасної елегантності. Заключена у новітній, вишукано гофрований флакон, прикрашений новою помаранчево-рожевою стрічкою, який бездоганно втілює її сутність, ця славнозвісна туалетна вода заворожує з першого погляду.

Купуйте зараз та отримайте безкоштовну доставку + ексклюзивну косметичку, за умови придбання будь-якого продукту Chloé від 1399 грн.

  1. Вершина жіночної елегантності
  2. Незабутній ніжний аромат
  3. Яскравий спокусливий запах
  4. Солодка квіткова композиція
  5. Аромат, що випромінює жіночність