Перейти до основного вмісту

Три головні тренди макіяжу, які не залишать вас байдужими в 2024 році

03.01.2024

Iva Davies

Читання на 3 хвилини

Ви запитуєте, якою буде мода на макіяж 2024 року? Тренди макіяжу в новому році — це чистота й простота. Пропонуємо вашій увазі огляд найкращого з того, що потрапило на подіуми й визначило тренди макіяжу на 2024 рік.

У тенденціях макіяжу 2024 року відчутний акцент на сяйві шкіри, її чистоті, а також на мінімалізмі, що підкреслює природність. Акуратна підводка, легкий контуринг і витончено окреслені губи — це основа. Макіяж 2024 року несе простоту й чистоту, що дає змогу кожній людині проявити суть своєї краси, не втрачаючи при цьому автентичності.

Для шукачів екстриму тренди краси 2024 пропонують колірну гаму, сповнену енергії й креативу, зі сміливими кольорами тіней для повік і помад, з якими можна експериментувати відповідно до настрою, почуттів чи одягу. А страх варто залишити вдома. Ми підібрали для вас найцікавіші з них.

Осяйте свій погляд пастельними кольорами

До показу модного дому Versace відома візажистка Pat McGrath (Пет Макграт) черпала натхнення в 1960-х роках. Вона підкреслила в моделей складку під очима пастельно-блакитними тінями, підсвітила внутрішню лінію білим олівцем і точно не пошкодувала туші для вій. Якщо ви не наважуєтесь використовувати сині тіні, замініть їх абрикосовими або фіолетовими. Б'юті-тренди — це не диктат, а джерело натхнення. 

Створити модний макіяж вам допоможе

Зелена помада — не лише для найсміливіших

Цього року в Burberry сприймали моду в зелених тонах. Весь показ відбувався в парку, в зеленому картатому наметі, а моделі ходили по зеленому килимі. Смарагдово-зеленого кольору не бракувало навіть на їхніх губах, тож вони справляли феєричне враження. Деякі модні тенденції макіяжу можуть вам здатися неприйнятними, тому, якщо темний колір вас лякає, спробуйте світліший відтінок або нафарбуйте губи блиском. І не забудьте ідеально вирівняти тон шкіри й підфарбувати вилиці бронзатором

Для ідеального образу з зеленою помадою вам знадобиться

Графічна підводка

Виразна підводка для очей була помічена на подіумах Jil Sander (Жиль Зандер) і Helmut Lang (Гельмут Ланг). Попрощайтеся з м'якими лініями, які злегка підкреслюють вії. Тренди макіяжу вже зрозумілі. Кольорова підводка, стрілки у внутрішніх куточках, трохи нижче брів або у відтінку металік? Тут точно є з чого обирати. Пам'ятайте, що ідеальна стрілка вимагає практики й твердої руки. Отже, кладемо лікті на стіл, злегка відхиляємо голову назад і «креслимо»! Знову ж таки, нікуди не поспішаючи...

Графічну підводку можна з легкістю нанести за допомогою

Який тренд макіяжу 2024 року спробуєте ви? Ми в редакції обожнюємо всі косметичні тренди нового року, тож долучайтеся!