Перейти до основного вмісту

Креми для депіляції: насолоджуйтеся гладкістю!

30.04.2021

Notino

Читання на 3 хвилини

Видалення волосся може бути ефективним, безболісним і комфортним. Для цього достатньо озброїтися спеціальними кремами для депіляції.

Завдяки їм ваша шкіра стане шовковисто-гладенькою всього за кілька хвилин і без подразнення, як це часто буває під час гоління звичайною бритвою.

Як діє крем для депіляції

Креми для видалення волосся призначені як для жінок, так і для чоловіків. Вони містять речовини, які настільки послаблюють волосся на поверхні шкіри, що згодом ви можете легко видалити його спеціальним шпателем. Це дуже зручне, безболісне та надзвичайно швидке рішення. Найкращим кремам для депіляції потрібно всього кілька хвилин!

Вибираємо крем для епіляції

Обираючи крем для депіляції, орієнтуйтеся на свій тип шкіри. Для чутливої ​​шкіри використовуйте спеціальні засоби, як-от Veet Silk & Fresh або Veet Natural Inspirations з активними інгредієнтами, такими як алое вера та вітамін E, які захищають чутливу шкіру від подразнення, зволожують її та заспокоюють.

Вибирайте засіб для депіляції відповідно до тієї ділянки тіла, де ви хочете видалити волосся. Спеціалізовані креми для депіляції обличчя, зокрема вусиків або зони бікіні найкраще подбають про цю ділянку. Наприклад, ви можете ефективно видалити волосся на руках, в області пахв і в зоні бікіні за допомогою засобу Eveline Cosmetics Active Epil. Його надзвичайно ніжний склад з алое вера забезпечує шкірі належне зволоження та запобігає подразненню й почервонінню чутливих ділянок.

Оскільки чоловіки також борються з небажаним волоссям, для них розроблено спеціальні креми для видалення волосся, такі як Veet Men Silk & Fresh. Їхні компоненти результативно діють на жорстке чоловіче волосся та не подразнюють шкіру.

Як правильно користуватися кремом для депіляції?

  1. Перш ніж розпочати депіляцію, нанесіть невелику кількість крему для видалення волосся на маленьку ділянку шкіри, щоб перевірити, чи засіб не викликає у вас алергічну реакцію.
  2. Якщо все нормально, нанесіть крем достатнім шаром на потрібну ділянку та залиште відповідно до інструкцій виробника. Ніколи не перевищуйте встановлений час! Хімічні речовини, що містяться у засобі, можуть спричинити подразнення шкіри.
  3. Після закінчення встановленого часу видаліть волоски за допомогою шпателя, який входить у комплект. Ретельно промийте депільовану ділянку та нанесіть відповідний засіб для заспокоєння шкіри.

Наша порада: «стоп» вростанню волосся

Оскільки повторна депіляція послаблює ріст нових волосків, може статися так, що вони не матимуть силу проростати на поверхню шкіри та почнуть вростати. Тому користуйтеся кремами для уповільнення росту волосся, а також регулярно робіть пілінг або масаж за допомогою губки з люфи для красивої та гладенької шкіри.

То як? Ви поміняєте бритву на крем для депіляції? Поділіться з нами своїм досвідом використання різних кремів для видалення небажаного волосся. Який, на вашу думку, є найбільш ефективним?