Перейти до основного вмісту

А ви вже чули про найкращі водостійкі туші?

16.05.2019

Notino

Читання на 3 хвилини

Туш витримає будь-які погодні умови, тож ви можете ні про що не хвилюватись, відпочиваючи на пляжі чи біля озера, під час довгої літньої вечірки чи виснажливої поїздки на велосипеді, або ж просто перебуваючи в розгарячілому мегаполісі.

Вона ніколи не розмажеться, не розтечеться та ніколи вас не підведе. Водостійка туш просто ідеальна для літньої погоди. Яка з них найкраща?

Класична водостійка туш

Max Factor 2000 Calories — це легендарна туш, яка має надзвичайну популярність уже протягом кількох десятиліть, подібно до своєї «сестри» Max Factor 2000 Calories Waterproof. Ця водостійка туш із доступною ціною забезпечує збільшення об'єму вій аж на 30 %, а завдяки ідеально виразній пігментації подарує вам dramatic look уже після першого нанесення. WOW!

Водостійка туш для денного і нічного макіяжу

Чудово підходить для літнього макіяжу і NYX Professional Makeup Worth The Hype, яка зробить ваші вії густішими та довшими. Не обсипається та не склеює вії, даруючи їм неперевершений вигляд. Якщо одного шару недостатнього, наприклад для вечірнього макіяжу, можете наносити її без обмежень. Надзвичайно густа щіточка просто створена для цього.

Погляд, що гіпнотизує

Водостійка туш для чутливих очей Lancôme Mascara Hypnose Doll Eyes подарує вам погляд, що гіпнотизує. Прикрашена туба туші приховує вміст, збагачений домішками нейлону, що надає віям блиску. Туш також містить два види воску, завдяки якому пігменти краще лягають на вії та довше тримаються. А за допомогою конічної щіточки ви з легкістю нанесете туш і на внутрішні кутики!

Ідеально підкручені вії

Туш Collistar Mascara Infinito просто неможливо пропустити. Її золоту тубу ви з легкістю знайдете в повній косметичці (і навіть сумочці). А якщо вам не підходять класичні щіточки зі щетинками, вас приємно здивує пластикова щіточка туші Collistar Mascara Infinito, завдяки якій ви зможете створити акуратний макіяж кількома швидкими рухами. Що ще вона вміє? Чудово підкручувати вії…

Туш для створення ефекту накладних вій

Водостійка туш Estée Lauder Sumptuous Extreme збагачена інноваційною формулою Extreme Bold Volume™, що поєднує у собі легку піну та три різні волокна для максимального об'єму. Волокна подовжують та збільшують об'єм вій, а Lash-Advancing Vitamin Complex живить та зміцнює їх, щоб вони зажди були красивими та сильними. Ця туш — здійснена мрія любителів ефекту накладних вій!