Перейти до основного вмісту

Пряме чи гофроване? З пристроєм Rowenta 14 в 1 кожен день буде особливим!

01.06.2023

Iva Davies

Читання на 3 хвилини

Любите зміни й хочете щодня мати нову зачіску? Кучеряву, хвилясту або дзеркально гладеньку? Щипцям Rowenta Infinite Looks 14 в 1 до снаги все це й навіть більше! / Ви зможете змінювати зачіски й образи відповідно до свого настрою.

Завдяки різноманітним насадкам вам не доведеться захаращувати технікою всю ванну кімнату — знадобиться лише один пристрій. Крім того, керамічна поверхня окремих насадок розгладжує волосся, запобігаючи розпушуванню й набридливій електризації. А як створювати різні образи?

  1. Перед використанням будь-яких стайлінгових інструментів розчешіть волосся й нанесіть на нього термозахисний спрей Wella Professionals Eimi Thermal Image Spray. Він двофазний, тож перед застосуванням його слід добре струсити. Під час першої фази він живить і захищає волосся від впливу температури до 220°C, а під час другої — розгладжує пасма й надає їм красивого блиску.
  2. Для гладенького волосся оберіть на пристрої Rowenta Infinite Looks 14 в 1 насадку для випрямлення. Надягніть її й зафіксуйте, покрутивши. Розділіть волосся на тонкі пасма, які поступово вирівняйте випрямлячем до дзеркально гладенького стану. 
  3. Якщо вам потрібні хвилясті кінчики або більше об'єму, використовуйте спеціальну круглу щітку. Увага, вона не обертається! Накрутіть кінчики волосся на щітку в напрямку до обличчя й дайте їм ретельно прогрітися. За допомогою цієї насадки ви можете створити божественні хвилі, як у сімдесятих, та бездоганно укласти чубчик.
  4. Пляжна хвилястість вийде у вас ледь не сама собою завдяки конічній насадці. Закручуйте волосся тонкими пасмами в напрямку від обличчя. Можливо, руки трохи болітимуть, але ж воно того варте! Наостанок не забудьте розчесати волосся, адже нерозчесані «буклі» давно вже не актуальні.
  5. З інструментом для гофре ви точно розважитеся найбільше. Шукайте його на тій самій насадці, що й випрямляч. Вам потрібно лише перемкнути режим — і можете гофрувати. Аби хвильки були добре помітними, потрібно гофрувати волосся тонкими пасмами. Можливо, для створення повноцінної зачіски в стилі гофре вам знадобиться допомога. Проте й кілька гофрованих пасом навколо обличчя додадуть шарму вашому образу.
  6. Дві інші насадки кріпляться до конічних щипців. Першу використовуйте так само, як і круглу щітку, при цьому локони будуть щільнішими й чіткішими. А другою насадкою накручуйте волосся як конічними щипцями; хвилі вийдуть чітко окресленими й гострішими. 

Що потрібно для укладання волосся