Перейти до основного вмісту

Інструкція: Зробімо ефектний і швидкий новорічний макіяж разом

20.12.2022

Iva Davies

Читання на 2 хвилини

Вже не можете дочекатися найкращої вечірки року? Шукаєте образ, який найбільше потішить вас в останній день старого року? Ми підготували для вас інструкцію, як зробити красивий макіяж для новорічної ночі.

Ось і закінчився рік. Ви можете в це повірити? Так, час летить неймовірно швидко, але, принаймні, на нас скоро чекає найбільша вечірка сезону. Приглушіть світло й додайте хайлайтера. Представляємо інструкцію зі створення чудового новорічного макіяжу! 

Що вам знадобиться

Як зробити ефектний новорічний макіяж

  1. Підготуйте шкіру за допомогою тонального крему й пудри в одному флаконі Clinique Superpowder Double Face Makeup. Приховайте можливі недоліки консилером.
  2. Блиску ніколи не буває забагато, тому припудріть вилиці, кінчик носа й, за бажанням, повіки хайлайтером Notino Make-up Collection.
  3. Підведіть очі підводкою Yves Saint Laurent Eyeliner Effet Faux Cils Shocking. Не бійтеся експериментувати, адже мова йде про Новий Рік.
  4. Виразно виділіть вії кількома шарами туші Yves Saint Laurent Lash Clash Extreme Volume.
  5. Нанесіть на губи стійку до поцілунків помаду Lancôme L’Absolu Rouge Drama Ink. Ми використали відтінок French Tea, але не бійтеся й відтінку Love on Fire.
  6. Закріпіть макіяж спреєм-фіксатором для макіяжу Urban Decay All Nighter.

Просто, чи не так? Якщо ж ви не знаєте, як зробити ефектну підводку, перегляньте наше відео.