Перейти до основного вмісту

Випадіння волосся

21.11.2017

Notino

Читання на 3 хвилини

Випадіння волосся — це явище, якого не потрібно боятися. Навчіться розпізнавати причину ваших страждань і виберіть відповідну процедуру для відновлення розкішного й красивого волосся.

Але, спершу, давайте спробуємо уважніше роздивитись причини даної проблеми.

Найчастіші причини випадіння волосся:

  • Гормональний дисбаланс (сюди відноситься також випадіння волосся після пологів)
  • Генетична схильність
  • Зміна пори року
  • Стрес
  • Незбалансоване харчування

Пологи та випадіння волосся

Серед найпоширеніших причин випадіння волосся можна відзначити гормональний дисбаланс, який з’являється у жінок після пологів або після менопаузи, коли виразно знижується рівень гормону естрогену. Причиною можуть стати значні коливання ваги тіла. Не потрібно лякатися, адже випадає саме те волосся, яке було у продовженій стадії росту. Дане явище цілком природне та, на щастя, тимчасове.

Стрес, зміна пори року, незбалансоване харчування

Якщо ваше волосся випадає, то причиною може бути недостатнє закріплення волосяного фолікула у пошкодженій шкірі голови. Причини цієї проблеми бувають різні. Частіше за все йдеться про стрес, якого, на жаль, у сучасному світі тяжко уникнути. Потрібно навчитись із цим жити так, щоб він не псував ні душу, ні тіло. Найдієвішим засобом боротьби зі стресом вважається правильна комбінація відпочинку, руху та якісного харчування. До речі, нездорова їжа сама по собі може призвести до випадіння волосся. Волосся, як і ваше тіло, потребує харчування, багатого на білки. Також ви можете підтримати хороший стан шкіри голови, додавши у раціон цинк, вітамін B або кремній. Сезонне випадіння волосся стандартно відбувається навесні та восени і триває, як правило, близько шести тижнів. Потрібно пам’ятати, що у цьому випадку густота волосся згодом відновиться.

Доглядайте за своїм волоссям

Перший крок у запобіганні випадінню волосся — догляд за шкірою. Волосся випадає ще інтенсивніше, коли воно погано закріплено у шкірі голови. Основою запобігання випадіння волосся вважається інтенсивний курс лікування, котрий надасть волоссю велику кількість дієвих речовин. Таке лікування триває, як правило, три тижні.

Оскільки послаблене волосся вимагає догляду, ми рекомендуємо використовувати повну лінійку продукції, що подбає про ваше волосся від коренів до кінчиків та додасть їм сили. Лінійка складається із шампуню, кондиціонеру або маски, що захистять ваше волосся від щоденного навантаження. Усі засоби не повинні містити силікону та сульфатів, які надмірно навантажують шкіру голови. Ми рекомендуємо такі шампуні для щоденного використання: Ducray Anaphase + та Klorane Quinine.

Зі своїм волоссям поводьтеся обдумано. Остерігайтесь занадто гарячого повітря під час сушіння феном, фарбування, випрямлення та зав’язування хвостика. Ці заходи на випадіння волосся безпосередньо не впливають, але впливають на його міцність. Одним із способів підтримки росту волосся може бути масаж шкіри голови. Тому не нехтуйте цією приємною процедурою та виділяйте на неї час не лише у перукаря, але і у власній ванні. Ваше волосся таку турботу неодмінно оцінить, а ви знову відчуватимете гордість за нього!