Перейти до основного вмісту

Як забезпечити стійкість аромату ваших парфумів

09.08.2017

Notino

Читання на 6 хвилин

Питання, на яке жінки та чоловіки в усьому світі намагаються знайти відповідь вже впродовж багатьох століть: як продовжити стійкість аромату власних парфумів? Немає нічого гіршого, ніж ситуація, коли дорогі парфуми, аромат яких ви ретельно підбирали, є вкрай нестійким!

Літо в розпалі. А ви вже встигли побувати на якомусь фестивалі або у відпустці? Вас влаштовувала стійкість аромату ваших парфумів? Будьмо відвертими: в такі спекотні дні вкрай важко забезпечити стійкість улюбленого літнього аромату. Оскільки в цьому питанні ми часто просто покладаємось на силу самих парфумів, способів, за допомогою яких ми можемо покращити стійкість їх екзотичного аромату або одеколону, дуже мало.

Ми докладно дослідили парфумерну промисловість щоб підготувати поради та рекомендації щодо того, як продовжити стійкість аромату ваших парфумів і зекономити на повторних застосуваннях. Нижче наведені ефективні поради щодо того, як це зробити. Спробуйте їх на практиці, відкинувши всі сумніви! Сподіваємось, що наші поради допоможуть вам продовжити стійкість аромату власних парфумів упродовж всього літа й цілого року!

Забудьте про ароматизоване молочко для тіла

Мабуть, вам це не спадало на думку, але ароматизоване молочко для тіла, навіть з ледь вираженим ароматом, зменшує стійкість літніх парфумів або одеколонів. Причина не лише в тому, що ароматизовані компоненти спотворюють загальну композицію аромату та в незвичний спосіб змішуються з нею, але й у тому, що густе молочко для тіла створює штучний бар'єр на шкірі, через який олії парфумів не можуть проникнути всередину. Це запобігає процесу природного вивільнення аромату впродовж дня, що є типовим для якісно виготовлених парфумів. Замість того, щоб змішатись з унікальним хімічним складом вашої шкіри, парфуми залишаться на тонкому шарі молочка, яке не дозволить аромату парфумів чи одеколону реалізувати свій потенціал на повну силу. Що ми порадимо? Використовуйте прозоре та неароматизоване молочко для шкіри. Таке молочко не зменшує потенціал ваших парфумів або одеколону. Спробуйте молочко для тіла Smoothing Repair Light Fragrance-Free Body Lotion від Eucerin, яке вкриє вашу шкіру олійкою, з якою гармоніюватиме аромат ваших парфумів та матиме вільний доступ до шкіри.

У прохолоднішу погоду нанесіть парфуми на свій шарф

Аромат парфумів та одеколону триматиметься на одежі дуже довго. Однак слід зазначити, що в цьому випадку не виникне суміші ароматичних профілів, яку парфуми отримують під час контакту зі шкірою. Незважаючи на це, нанесення улюблених парфумів на шарф — запорука того, що їх основні ароматні нотки протримаються на тілі цілий день або, як це часто буває, декілька днів. Шарф носять поблизу природної теплової зони нашого тіла, тобто шиї, а його зігрівання теплом тіла чудово допомагає вивільненню парфумів назовні. Серед дуже виразних ароматів, що протримаються на вашому шарфі декілька днів, рекомендуємо Chloe Eau De Parfum для жінок або класичний та виразний Fahrenheit від Dior для чоловіків.

Димка для волосся у формі спрея

Цікаво, що волосся теж чудове місце для вашого улюбленого аромату. Однак парфуми та одеколони мають високий вміст спирту, який висушує волосся, особливо у спекотні літні місяці, коли збереження вологості у волоссі вкрай важливе. Найкращим рішенням стануть парфуми, призначені безпосередньо для волосся. Найпопулярнішими димками для волосся стали Angel від Thierry Muglera, J’adore від Dior або Brit Rhythm від Burberry, а також інші парфуми у вигляді спреїв на волосся. Якщо у вас є можливість вибирати, то ідеальним варіантом стане спрей, що містить натуральні ароматичні олійкм та працює вдвічі ефективніше, оскільки спочатку ароматизує волосся, а потім ще й допомагає з його укладкою!

Подбайте про вазелінову основу

Вазелін не лише чудово захищає шкіру, але й продовжує стійкість аромату літніх парфумів на місцях, де відчутно пульс — зап'ясті або потилиці. Вазелін, передусім, збільшує час, упродовж якого шкіра залишається м'якою та еластичною, а це означає, що він ідеально поєднується з хімічним складом якісних парфумів і одеколонів. Просто спочатку нанесіть вазелін тоненьким шаром на місця нанесення парфумів, а вже потім застосовуйте улюблені аромати. У жодному разі не розтирайте зап'ястя! На думку спеціалістів, у такий спосіб можна негативно вплинути на хімічний склад парфумів, відповідно скоротивши їхню стійкість. Найкращий вибір — це вазелін Original Pure Petroleum Jelly безпосередньо від компанії Vaseline, що пройшов потрійну фільтрацію для більш досконалої чистоти, а тому має бути присутнім у будь-якій аптечці.

Зберігайте свої парфуми в «холодній зоні»

Багато хто зберігає свої парфуми й одеколони наче на вітрині у ванній кімнаті, що призводить до скорочення їхньої стійкості. Вологість шкодить композиції аромату, а тому послаблює його. Замість цього рекомендуємо зберігати парфуми в сухому та прохолодному місці. Також варто уникати попадання прямих сонячних променів на ваші парфуми й одеколони. Сонце та тепло руйнують молекули та олійки, що містяться в парфумах. Якщо дотримання цих правил для вас проблематичне, достатньо зберігати ваші парфуми в коробочці, в якій ви їх придбали!

Станьте парфумерним експертом

Якщо Вас цікавлять стійкі парфуми чи одеколони, тоді вам слід звертати увагу на назви. Продукція із позначкою «Eau de Toilette» буде слабшою, ніж аромат із серії «Parfum». Це ж стосується «Sprays» і «Eau Fraiche». Зосередьтеся на ароматах із позначкою «Eau de Parfum» або «Extrait de Parfum», яка вказує на те, що парфуми виготовлені з використанням ефірних олій, що володіють стійким ароматом. Найкращі та найбільш стійкі парфуми представлені тут. Найкращі та найбільш стійкі одеколони для чоловіків представлені тут.

Скористайтеся нашими рекомендаціями та поділіться своїми успіхами! Вам відомо, як ще можна продовжити стійкість парфумів? Напишіть нам на адресу електронної пошти [email protected] та поділіться з нами своїм секретом, як продовжити звучання аромату ваших парфумів або одеколону впродовж усього дня! І ваші поради та секрети можуть наступного разу з'явитися в нашому блозі!