Перейти до основного вмісту

Відгук: Найкращі фени для волосся за версією професійного перукаря

17.07.2023

Iva Davies

Читання на 4 хвилини

Знайти найкращий фен, який підійде саме вашому волоссю, може бути досить складно. Адже якісний фен, яким ви вмієте користуватися і який не пошкоджує волосся, — просто основа догляду. А зважаючи на велику кількість фенів на ринку, завжди спочатку думайте про те, чого ви насправді від нього очікуєте.

Якісний фен для волосся повинен мати кілька швидкостей повітряного потоку, регулювання температури й можливість перемикання на холодне повітря. Ви також знайдете відмінності у вазі, рівні шуму та аксесуарах для кріплення. На те, наскільки легко й просто вам користуватися феном, значною мірою вплине ваш користувацький досвід. 

Можливо, у вас виникне питання, навіщо сушити волосся феном, якщо це його псує. Тож розвінчаймо цей міф. «Сушка феном дуже важлива для здоров'я шкіри голови», — каже перукарка-стилістка Martina Cowboy (Мартіна Ковбой). 

Якщо ви залишите волосся сохнути самостійно, шкіра голови може спаритися, а це може призвести до інших проблем, таких як лупа. Звісно, не забувайте про достатній захист волосся від високих температур. Які фени обрала перукарка-стилістка, і що її найбільше в них зацікавило?

Найкращі фени для волосся

Відгуки про фени для волосся 

BaByliss Veloce 6750DE

Що мені сподобалось найбільше

З усіх фенів, які я тестувала, BaByliss Veloce — дійсно найкращий дорожній фен. Він складаний і потужний, а тому ідеально підходить для подорожей, коли вам часто необхідна сушка без особливих потреб у стайлінгу — наприклад, коли потрібно додати волоссю об'єму.

Переваги: Розмір і дизайн — сильні сторони цього фена. Мене порадували іонізація, прохолодне повітря для фіксації зачіски, дві насадки й дифузор.

Недоліки: Фен має непогану потужність 2200 Вт, але він досить шумний.

Rowenta Maestria Ultimate Experience CV9920F0

Що мені сподобалось найбільше

Мені дуже сподобалося інтуїтивне управління Rowenta Maestria Ultimate Experience CV9920F0. Три режими температури, три швидкості — всього 9 комбінацій. Завдяки використаним матеріалам фен дуже тонкий і легкий, тому ви можете працювати з ним протягом тривалого часу, і рука не втомиться. Тож феном можуть користуватися навіть діти. Це один із тих дизайнів, що сподобаються навіть чоловікам. Просто потужна сучасна іграшка.

Переваги: Сильний потік повітря забезпечує максимальну потужність, яка вас вразить. Фен має відмінне звучання, що порадує всіх членів сім'ї. До комплекту входять насадка для гладкої сушки й дифузор, тож це дійсно універсальна річ. Що додатково? Технологія іонізації Air-To-Care для блиску й гладкості.

Недоліки: Єдиним «недоліком» було те, що мені довелося звикати до легкості фена.

Remington PROluxe AC9140

Що мені сподобалось найбільше

Remington PROluxe AC9140 найбільше нагадує фени для професіоналів. У нього збалансована форма з важчим корпусом, оскільки він має дійсно потужний двигун — 2400 Вт. Фен не ковзає в руці, добре тримається. Ідеальні вигини підкреслює колір слонової кістки з золотими й чорними деталями.

Переваги: Триметровий кабель, можливо, не всім сподобається, але для мене це обов'язкова річ у салоні.  Усі елементи керування феном зручно розміщені «під пальцем». Дві швидкості, три режими температури, функція холодного повітря й перемикання на іонізацію.

Недоліки: Я не знайшла жодних недоліків. Для мене цей фен — ціла історія кохання!

Чи допомогли ми вам вибрати якісний фен, який підходить саме вам? Перегляньте ще наше відео!