BrushArt Basic Pink

пензлик для нанесення рум'ян

BrushArt Basic Pink пензлик для нанесення рум'ян
BrushArt Basic Pink пензлик для нанесення рум'ян
пензлик для нанесення рум'ян
180грн.

Код: BRU1062 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Виберіть дивовижний літній подарунок у кошику за умови замовлення на суму від 1200 грн.
Нова Пошта
четвер 25.07.2019
Особисте отримання
четвер 25.07.2019
BrushArt Basic Pink
пензлик для нанесення рум'ян | 180грн.

Опис продукту BrushArt Basic Pink

Скошений пензлик BrushArt Basic Pink з густим ворсом ідеально підходить для нанесення рум’ян, освітлювача або бронзатора. Він виготовлений з високоякісного м’якого синтетичного ворсу. Завдяки своїй формі він точно пристосовується до контурів обличчя та допоможе вам зберегти природний вигляд шкіри. 

Нанесіть рум’яна на вилиці і легкими рухами назовні розтушуйте їх так, щоб не було видно переходів. 

Пензлики з колекції BrushArt Basic Pink також підходять тим, хто має алергію на натуральний ворс.

Як доглядати за пензликами BrushArt? При щоденному користуванні пензликом BrushArt рекомендується мити його один раз на тиждень. Пензлик слід мити у теплій воді з використанням мила або спеціального засобу. Рекомендується захистити ручку і її металеву частину від намокання. Якщо на пензлику залишився дуже стійкий засіб для макіяжу, можна використати соду у поєднанні з шампунем. Залиште пензлик на деякий час у воді. Промийте його під проточною водою, поки вона не стане чистою. Потім обережно видаліть з нього залишки води та надайте йому первинної форми. Залиште висохнути природним шляхом у горизонтальному або вертикальному положенні ворсом вниз. Повноцінний догляд продовжить термін служби пензликів і забезпечить належне застосування косметики.

Про бренд BrushArt

Косметичні пензлики BrushArt | BrushArt - перетворить створення будь-якого макіяжу на справжнє мистецтво. Ці пензлики були спеціально розроблені для створення ідеального макіяжу. Завдяки високоякісним матеріалам Ви зможете  акуратно та рівномірно нанести той чи інший засіб декоративної косметики.
До колекції BrushArt Eye входять спеціальні пензлики для надання акценту очам та підкреслення форми брів; до колекції BrushArt Face - пензлики для нанесення рум'ян, пудри та тональних засобів; до колекції BrushArt Lip - для нанесення помади та блиску.