BrushArt Basic Pink

пензлик для пудри

BrushArt Basic Pink пензлик для пудри
BrushArt Basic Pink пензлик для пудри
BrushArt Basic Pink пензлик для пудри
BrushArt Basic Pink пензлик для пудри
Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: BRU1059 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
пʼятниця 31.05.2019
Особисте отримання
пʼятниця 31.05.2019
BrushArt Basic Pink
пензлик для пудри | 225грн.

Опис косметики BrushArt Basic Pink

Широкий пензлик з надзвичайно густим ворсом BrushArt Basic Pink розроблено для рівномірного нанесення потрібної кількості пудри на обличчя або тіло. Він підходить для нанесення компактної та розсипчастої пудри, освітлювача або бронзатора. Ідеальний для створення гладкого матового ефекту. 

Нанесіть засіб на шкіру круговими рухами, починаючи з лобової частини й плавно переходячи на ділянки обличчя, в напрямку від середини назовні. Для створення більш рівномірного тону слід нанести пудру на шию. 

Пензлик виготовлено з м’якого високоякісного синтетичного ворсу. Пензлики з колекції BrushArt Basic Pink також підходять тим, хто має алергію на натуральний ворс. 

Як доглядати за пензликами BrushArt? При щоденному користуванні пензликом BrushArt рекомендується мити його один раз на тиждень. Пензлик слід мити у теплій воді з використанням мила або спеціального засобу. Рекомендується захистити ручку і її металеву частину від намокання. Якщо на пензлику залишився дуже стійкий засіб для макіяжу, можна використати соду у поєднанні з шампунем. Залиште пензлик на деякий час у воді. Промийте його під проточною водою, поки вона не стане чистою. Потім обережно видаліть з нього залишки води та надайте йому первинної форми. Залиште висохнути природним шляхом у горизонтальному або вертикальному положенні ворсом вниз. Повноцінний догляд продовжить термін служби пензликів і забезпечить належне застосування косметики.  

Про бренд BrushArt

Косметичні пензлики BrushArt | BrushArt - перетворить створення будь-якого макіяжу на справжнє мистецтво. Ці пензлики були спеціально розроблені для створення ідеального макіяжу. Завдяки високоякісним матеріалам Ви зможете  акуратно та рівномірно нанести той чи інший засіб декоративної косметики.
До колекції BrushArt Eye входять спеціальні пензлики для надання акценту очам та підкреслення форми брів; до колекції BrushArt Face - пензлики для нанесення рум'ян, пудри та тональних засобів; до колекції BrushArt Lip - для нанесення помади та блиску.