CATRICE SUN GLOW компактна пудра-бронзантор | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%

Catrice Sun Glow

компактна пудра-бронзантор

Catrice Sun Glow компактна пудра-бронзантор
Catrice Sun Glow компактна пудра-бронзантор
Catrice Sun Glow компактна пудра-бронзантор
відтінок 030 Medium Bronze 9,5 гр
139грн.

Код: CTE1203 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
понеділок, 20.08.2018

Про бренд Catrice

Декоративна косметика Catrice надихне кожну жінку, яка радо доглядає за своїм обличчям! Висока якість виробів, розкішна упаковка та привабливі ціни — це косметика Catrice, натхненна сучасними світовими тенденціями макіяжу! За допомогою різноманітних відтінків ви з легкістю створите як екстравагантний макіяж, так і класичний стиль. Філософією бренду Catrice є надання свободи, багатогранності та розмаїття, яких тільки може побажати собі кожна жінка!
Бренд Catrice також дуже популярний завдяки своїм ексклюзивним виданням обмеженим тиражем, які розробляються відповідно до моментального стилю, представленого на модних подіумах. Завдяки цьому ви можете постійно відкривати і пробувати щось нове з брендом Catrice!  
Всі вироби Catrice мають надзвичайно високоякісний склад, який постійно оновлюється. Декоративна косметика Catrice регулярно контролюється та проходить дерматологічне узгодження. Вироби Catrice не тестуються на тваринах, що стосується як самих виробів, так і окремих компонентів, які використовуються для їх виробництва.

Menu