Clean & Clear Deep Cleansing глибоко очищуюча тонізуюча вода для чутливої шкіри

1×
Clean & Clear Deep Cleansing глибоко очищуюча тонізуюча вода для чутливої шкіри
Clean & Clear Deep Cleansing глибоко очищуюча тонізуюча вода для чутливої шкіри
200 мл
80грн.

Код: CEC0106 | В наявності
1
Нова Пошта
середа 12.05.2021
Особисте отримання
середа 12.05.2021

Опис Clean & Clear Deep Cleansing
Властивості

Засіб для очищення шкіри обличчя Clean & Clear Deep Cleansing  — безперечно найкращий вибір для щоденного догляду.

Властивості:

  • ніжно та ретельно очищає ціле обличчя
  • не викликає подразнення
  • підходить для чутливої шкіри

Спосіб використання:
Не змивайте.

Властивості

Тип шкіри обличчя
чутлива
Властивості
заспокоєння

Про бренд Clean & Clear

Косметика Clean & Clear | Чиста та бездоганна шкіра завжди була символом краси. Однак, природа в цьому питанні є вельми привередлива, і лише одиниці з нас наділені досконалою шкірою і не потребують спеціального догляду. Тим, кому пощастило менше, Clean & Clear допоможе ефективно вирішити проблеми шкіри.

Бренд Clean & Clear належить до портфолія потужної компанії Johnson & Johnson. Однак, спочатку на ринок його запустила компанія Revlon в 1957 році. З самого початку, косметика була представлена у вигляді серії продуктів особистої гігієни, призначеної для чутливої і проблемної шкіри. Назва Clean & Clear є символом продукту, який не містить барвників та  ароматизаторів і створений для ідеального очищення шкіри. Перший продуктовий ряд бренду містив шампуні, кондиціонери і засоби догляду за шкірою обличчя. З новим власником прийшли і інші зміни, але головне завдання та призначення продукції залишились незмінними. У Johnson & Johnson бренд Clean & Clear, перш за все, зосереджений на глибокому догляді за шкірою та проблемах з акне.

В 1876 році Роберт Вуд Джонсон захопився ідеєю хірурга Джозефа Лістера, який вперше визначив, що бактерії є джерелом інфекцій і спробував ввести суворі заходи гігієни та дизінфекції. В 1886 році започаткував на базі минулого заводу по виробництву шпалер мале підприємство, що нараховувало 14 працівників. Через рік компанія отримала назву Johnson & Johnson.  Міжнародний розвиток почався в 1923 році, коли сини Джонсона повернулися з кругосвітньої подорожі. Сьогодня Johnson & Johnson представлена в 57 країнах світу і вважається однією з найбільших команій в світі по охороні здоров'я. Їм належать десятки відомих брендів, а з 1991 року і Clean & Clear, відкуплений у компанії Revlon.

Найбільшу увагу Clean & Clear продовжує надавати ефективності продукції для очищення шкіри. Асортимент продукції включає в себе декілька серій, присвячених глибокому догляду та очищенню шкіри, її тонізації, захисту проти чорних цяток, матуванню шкіри та надання їй сяйва. Засоби очищення та догляду видаляють забруднення, залишки макіажу та відмерлі клітини шкіри, містить речовину, яка допомагає запобігти проблемам з акне. Популярні препарати проти чорних цяток, спеціально призначені для видалення бруду глибоко в порах, які при недостатній медичній допомозі призводять до утворення комедонів, що візуально мають вигляд непривабливих чорних цяток. Якщо ви маєте аналогічні проблеми, спробуйте лосьйон або очищуючий пілінг Clean & Clear Blackhead Clearing. До найпопулярнішої продукції також належить освіжаючий скраб для обличча Clean & Clear Morning Energy, а також очищуючий лосьон Clean & Clear Deep Cleasing.

Здорова та чиста шкіра є основою гарного та свіжого вигляду. Якщо ви страждаєте від будь-якої з поширених проблем, таких як акне або вугровий висип, спробуйте продукти від компанії Clean & Clear. Clean & Clear  переслідує мету якісної та недорогої допомоги всім, хто прагне мати гарну шкіру.

Оцінка Clean & Clear Deep Cleansing1