Clinique 3 Stepsдорожній набір VII. для жінок

Clinique 3 Steps дорожній набір VII. для жінок
Clinique 3 Steps дорожній набір VII. для жінок
дорожній набір VII. для жінок

Код: CLK0024 | Зараз цей продукт недоступний

очищуюче мило для комбінованої та жирної шкіри 50 мл + очищуючий тонік-ексфоліант для комбінованої та жирної шкіри 100 мл + зволожуючий гель для комбінованої та жирної шкіри 30 мл

Опис продукту Clinique 3 Steps
Властивості

Усе для бездоганного вигляду вашої шкіри. Косметичний набір Clinique 3 Steps неабияк потішить вас самих або ж стане чудовим подарунком для ваших близьких.

Властивості:

  • мікс косметичних засобів для щоденного використання
  • все для делікатного та ретельного зняття макіяжу
  • підходить для жирної шкіри

Спосіб використання:
Кожен продукт із косметичного набору слід використовувати за призначенням

Властивості

Тип шкіри обличчя
жирна, змішана
Властивості
Зволоження
Тип набору
дорожній набір

Про бренд Clinique

Бренд Clinique заснувала Есте Лаудер (Estée Lauder) у 1968 році. Поштовхом для його створення стало інтерв'ю з дерматологом у модному журналі Vogue. Питання, висвітлене у статті, надихнуло її на створення високоякісної гіпоалергенної косметики для усіх типів шкіри.

Косметика Clinique пропонує ряд засобів для досконалого макіяжу, чоловічі та жіночі парфуми, а також комплексний догляд за шкірою як для жінок, так і для чоловіків. Всі косметичні продукти по догляду Clinique призначені для чутливої шкіри, так як 100% створені без аромату та проходять тести на алергію.

Дієвість засобів базується на комплексних косметичних серіях, які створюють дерматологи. Унікальним вважають концепт догляду за шкірою Clinique за 3 кроки. Косметика Clinique представляє ідеальний шлях до найбільш простого й ідеального щоденного догляду. Переконайтесь і ви в дієвості засобів Clinique, які пристосуються до потреб саме вашої шкіри.

Оцінка Clinique 3 Steps