Clinique 3 Steps

дорожній набір VII.

Clinique 3 Steps дорожній набір VII.
Clinique 3 Steps дорожній набір VII.
Clinique 3 Steps дорожній набір VII.
дорожній набір VII.
799грн.

Код: CLK0024 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: Liquid Facial Soap for Combination and Oliy Skin 50 ml + Gentle Exfoliator Clarifying Lotion 3 for Combination and Oily Skin 100 ml + Moisturizing Gel for Combination and Oily Skin 30 ml

шт.
Нова Пошта
четвер 02.05.2019
Особисте отримання
четвер 02.05.2019
Clinique 3 Steps
дорожній набір VII. | 799грн.

Властивості

Відповідно проблем шкіри
зволоження, пори та жирна шкіра
Вік
всі вікові категорії
Властивості
Зволоження
Тип набору
дорожній набір
Тип шкіри обличчя
жирна, змішана

Про бренд Clinique

Бренд Clinique заснувала Есте Лаудер (Estée Lauder) у 1968 році. Поштовхом для його створення стало інтерв'ю з дерматологом у модному журналі Vogue. Питання, висвітлене у статті, надихнуло її на створення високоякісної гіпоалергенної косметики для усіх типів шкіри.

Косметика Clinique пропонує ряд засобів для досконалого макіяжу, чоловічі та жіночі парфуми, а також комплексний догляд за шкірою як для жінок, так і для чоловіків. Всі косметичні продукти по догляду Clinique призначені для чутливої шкіри, так як 100% створені без аромату та проходять тести на алергію.

Дієвість засобів базується на комплексних косметичних серіях, які створюють дерматологи. Унікальним вважають концепт догляду за шкірою Clinique за 3 кроки. Косметика Clinique представляє ідеальний шлях до найбільш простого й ідеального щоденного догляду. Переконайтесь і ви в дієвості засобів Clinique, які пристосуються до потреб саме вашої шкіри.