Clinique 3 Steps

дорожній набір VII.

Clinique 3 Steps дорожній набір VII.
Clinique 3 Steps дорожній набір VII.
Безкоштовна доставка
дорожній набір VII.
739грн.

Код: CLK0024 | Більш ніж 20 шт. у наявності

очищуюче мило для комбінованої та жирної шкіри 50 мл + очищуючий тонік-ексфоліант для комбінованої та жирної шкіри 100 мл + зволожуючий гель для комбінованої та жирної шкіри 30 мл

1
Нова Пошта
пʼятниця 30.08.2019
Особисте отримання
пʼятниця 30.08.2019
Clinique 3 Steps
дорожній набір VII. | 739грн.

Властивості

Вік
всі вікові категорії
Властивості
Зволоження
Тип набору
дорожній набір
Тип шкіри обличчя
жирна, змішана

Про бренд Clinique

Бренд Clinique заснувала Есте Лаудер (Estée Lauder) у 1968 році. Поштовхом для його створення стало інтерв'ю з дерматологом у модному журналі Vogue. Питання, висвітлене у статті, надихнуло її на створення високоякісної гіпоалергенної косметики для усіх типів шкіри.

Косметика Clinique пропонує ряд засобів для досконалого макіяжу, чоловічі та жіночі парфуми, а також комплексний догляд за шкірою як для жінок, так і для чоловіків. Всі косметичні продукти по догляду Clinique призначені для чутливої шкіри, так як 100% створені без аромату та проходять тести на алергію.

Дієвість засобів базується на комплексних косметичних серіях, які створюють дерматологи. Унікальним вважають концепт догляду за шкірою Clinique за 3 кроки. Косметика Clinique представляє ідеальний шлях до найбільш простого й ідеального щоденного догляду. Переконайтесь і ви в дієвості засобів Clinique, які пристосуються до потреб саме вашої шкіри.