Clinique High Impactоб'ємна туш для вій

11×
Clinique High Impact об'ємна туш для вій
Clinique High Impact об'ємна туш для вій
відтінок 01 Black 7 мл

Код: CLK0127 | Зараз цей продукт недоступний
Подарунок для вас
Замовляйте продукцію на суму від 1300 грн та оберіть свій ідеальний подарунок у кошику. Акція діє до закінчення товарних запасів.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас

Опис продукту Clinique High Impact
Властивості

Хочете додати своєму погляду драматизму? Туш для об’єму Clinique High Impact захопить і виділить кожну вію, роблячи ваш погляд неймовірно глибоким. Насичений колір огорне вії від корінців до кінчиків, ідеально підкресливши як буденний, так і святковий макіяж.

Властивості:

  • надає віям виразного об’єму, а також подовжує їх
  • увиразнює та зміцнює вії
  • завдяки інтенсивному та насиченому кольору надає погляду драматизму
  • розділяє та зафарбовує кожну вію окремо

Склад:

  • не містить фталатів та ароматизаторів
  • гіпоалергенність

Спосіб нанесення:
Прикладіть щіточку до корінців вій та делікатними зиґзаґоподібними рухами проведіть нею аж до кінчиків. Для виразнішого погляду нанесіть ще раз. Перш ніж наносити другий шар, зачекайте, поки туш висохне, це запобігатиме утворенню грудок. Наносячи туш на нижні вії, тримайте щіточку вертикально.

Властивості

Відтінок
Чорний
Вид туші для вій
для чутливих очей, для об'єму

Про бренд Clinique

Бренд Clinique заснувала Есте Лаудер (Estée Lauder) у 1968 році. Поштовхом для його створення стало інтерв'ю з дерматологом у модному журналі Vogue. Питання, висвітлене у статті, надихнуло її на створення високоякісної гіпоалергенної косметики для усіх типів шкіри.

Косметика Clinique пропонує ряд засобів для досконалого макіяжу, чоловічі та жіночі парфуми, а також комплексний догляд за шкірою як для жінок, так і для чоловіків. Всі косметичні продукти по догляду Clinique призначені для чутливої шкіри, так як 100% створені без аромату та проходять тести на алергію.

Дієвість засобів базується на комплексних косметичних серіях, які створюють дерматологи. Унікальним вважають концепт догляду за шкірою Clinique за 3 кроки. Косметика Clinique представляє ідеальний шлях до найбільш простого й ідеального щоденного догляду. Переконайтесь і ви в дієвості засобів Clinique, які пристосуються до потреб саме вашої шкіри.

Оцінка Clinique High Impact