Darphin

Darphin

Дермокосметика Darphin поєднує в собі природні й екологічно чисті речовини та найсучасніші наукові й технічні досягнення. Вона відповідає всім сучасним трендам, хоча на її створення бренд надихнула історія Франції. Ще сама Марія-Антуанетта відзначила ефективність використання рослинних сироваток, ефірних олій і кремів для захисту шкіри. У продукції бренда Darphin усі три речовини діють одночасно, і ця унікальна тристороння взаємодія постійно покращується та вдосконалюється.

«Жіноча шкіра —це дзеркало, яке відображає її життя», — каже П’єр Дарфан, дерматолог, кінезіотерапевт, засновник бренда та творець рецептів усієї його продукції. Подаруйте своїй шкірі індивідуальний догляд. Косметика від Darphin, для виготовлення якої використовуються чисті рослинні екстракти, допоможе вам завжди бути на висоті.

 Щоб створити програму догляду за шкірою, яка відповідатиме її індивідуальним потребам, косметичний бренд Darphin враховує такі фактори, як вік, клімат, харчування чи навіть спосіб життя. Завдяки правильному поєднанню 3 продуктів — сироватки, ароматичного догляду та крему — бренд Darphin пропонує дійсно індивідуальні рішення. Спробуйте знаменитий крем для очей Darphin, заспокійливу сироватку Darphin Intral або зволожувальний крем Darphin Hydraskin.

весь текст скритий текст

Фільтр
Цінова категорія

-

Подарунки та акції
Оцінка
  •   24
  •   6
  •   2
Лідери продажу