Перейти до основного вмісту

Darphin

Darphin

Високоефективний догляд за шкірою від бренда Darphin — це поєднання природних формул та унікальних технік масажу, які кожна жінка може легко додати до свого щоденного догляду за шкірою. Така взаємодія розкриває красу шкіри зсередини та приносить помітні результати.
 
П’єр Дарфан (Pierre Darphin) був ботаніком, кінезіотерапевтом і великим знавцем природних рецептур. Він поставив перед собою нелегку мету: знайти найчистіші та найбільш концентровані природні есенції. Засновник відомого бренда хотів використати їхню силу для створення такого догляду за шкірою, який проявляв би свій ефект у момент взаємодії зі шкірою. Він досяг у цьому великих успіхів і розробив засоби, які надають шкірі необхідного живлення.
 
Але Дарфан пішов іще далі. Французький фізіотерапевт використав свої знання про функціонування м’язових і кісткових структур. Він знав, що вони впливають на кровообіг, тому розробив унікальну техніку омолодження м’язів обличчя — кінезіомасаж, який покращує результати застосованих засобів догляду.
 
Косметика Darphin і дотепер використовує в своїй продукції високоефективні та суто природні формули. Лінійка Darphin Intral для чутливої шкіри належить до найпопулярніших засобів бренда. Власниці сухої шкіри найчастіше вибирають крем Darphin Hydraskin Light із колекції Darphin Hydraskin. Догляд за шкірою Darphin доповнюється широким асортиментом чистих природних олійок Darphin для всіх типів шкіри з чудовими ароматами.

весь текст скритий текст