Про бренд Darphin

Дермокосметика Darphin поєднує в собі природні й екологічно чисті речовини та найсучасніші наукові й технічні досягнення. Вона відповідає всім сучасним трендам, хоча на її створення бренд надихнула історія Франції. Ще сама Марія-Антуанетта відзначила ефективність використання рослинних сироваток, ефірних олій і кремів для захисту шкіри. У продукції бренда Darphin усі три речовини діють одночасно, і ця унікальна тристороння взаємодія постійно покращується та вдосконалюється.

 

«Жіноча шкіра —це дзеркало, яке відображає її життя», — каже П’єр Дарфан, дерматолог, кінезіотерапевт, засновник бренда та творець рецептів усієї його продукції. Подаруйте своїй шкірі індивідуальний догляд. Косметика від Darphin, для виготовлення якої використовуються чисті рослинні екстракти, допоможе вам завжди бути на висоті.

Яка ваша найбільша проблема зі шкірою? Який у вас тип шкіри? Якого результату ви б хотіли досягнути? Бренд Darphin враховує різноманітні фактори, наприклад вік, клімат, харчування та спосіб життя, щоб створити для вас індивідуальну програму догляду. Завдяки правильному поєднанню трьох продуктів — сироватки, ефірних олій і крему — Darphin пропонує дійсно індивідуальні рішення. Уся продукція вам сподобається не лише своєю ефективністю, а й своєю приємною структурою й ароматом, що пробуджує відчуття спокою.

весь текст скритий текст

Лідери продажу