Escentric Molecules Escentric 01туалетна вода унісекс

18×
Escentric Molecules Escentric 01 туалетна вода унісекс
Escentric Molecules Escentric 01 туалетна вода унісекс
Акція
Безкоштовна доставка
100 мл
2 500грн.

Код: ECN0050 | В наявності
1
Нова Пошта
середа 22.07.2020
Особисте отримання
середа 22.07.2020

Опис парфумів Escentric Molecules Escentric 01
Склад

Відчуйте аромат есенцій оригінальності та винахідливості. Туалетна вода унісекс Escentric Molecules Escentric 01 піднімає завісу, демонструючи мистецтво виготовлення парфумів. Вона неодмінно сподобається усім поціновувачам деревних ароматів, які дивляться глибше, ніж інші, і обожнюють щораз нові та унікальні враження.

  • аромат унісекс для чоловіків і жінок
  • квітково-деревна ароматична композиція
  • підходить для повсякденного використання упродовж усього року

Склад аромату
Основним компонентом аромату є Iso E Super® — ароматична молекула, що вирізняється делікатними деревними тонами, а також таємничою глибиною, яка наповнює ароматичну композицію оксамитовим подихом. Важливу роль також відіграють квіткові акорди ірису, соковитого лимона з узбережжя Амальфі та прянистого рожевого перцю. Композицію Escentric 01 побудовано не відповідно до традиційної ароматичної піраміди, а зосереджено на довготривалій ноті бази, представленій теплим мускусом і деревними тонами.

Історія аромату
Escentric 01 — це деревний квітково-мускусний аромат для жінок і чоловіків від німецького бренда нішевих парфумів Escentric Molecules, що був заснований у 2006 році як виклик традиційному парфумерному ремеслу. Берлінський парфумер Геза Шоен (Geza Schoen) вирішив увійти на ринок із провокативною концепцією, яка була реакцією на тогочасний спосіб створення та продажу парфумів. Його ідея — демістифікація цілого процесу. Саме тому всі парфуми бренду Escentric Molecules є абсолютно унікальними та провокативними.

Склад

склад
рожевий перець, Iso E Super, ірис
Тип аромату
Квіткові, Древесний

Ми написали про Escentric Molecules Escentric 01
Статті

Про бренд Escentric Molecules

Парфуми Escentric Molecules раптово стали абсолютним світовим феноменом у 2006 році, коли були вперше представлені на ринку. Успіх парфумів полягає в унікальності складу, який часто базується на міцності одного аромакомпоненту. Саме цей мінімалізм робить парфуми Escentric Molecules надзвичайно особливими.

Escentric Molecules зазначає, що парфумерія — це мистецтво хімії. Аромамолекула Iso E Super — основний компонент цих нішевих парфумів — була створена в лабораторії вже 1973 року.

Світ парфумерії нехтував нею допоки її повністю не ізолював берлінський парфумер Geza Schoen. Він створив 2 аромати — Escentric Molecules Molecule 01 та Escentric Molecules Molecule 02 — яких поєднує саме цей спеціальний ароматичний компонент.

Нішеві парфуми Escentric Molecules мають довготривалу витримку та наче створені для кожного, хто любить знаходити екстравагантні та оригінальні речі. Їхній небанальний аромат навіюватиме неповторну історію на будь-якій шкірі.

Оцінка Escentric Molecules Escentric 01