Escentric Molecules Escentric 01 туалетна вода унісекс

24×
Escentric Molecules Escentric 01 туалетна вода унісекс
Escentric Molecules Escentric 01 туалетна вода унісекс
Безкоштовна доставка
100 мл
2 460грн.

Код: ECN0050 | В наявності
1
Залиште на продукті короткий напис вибитий лазером, і ви отримаєте унікальний подарунок.
Подарунок для вас
Придбайте будь-яку продукцію на суму від 1300 грн та в подарунок виберіть пляжну сумку або скляну пляшку для води у подарунок.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Нова Пошта
пʼятниця 30.07.2021
Особисте отримання
пʼятниця 30.07.2021

Опис Escentric Molecules Escentric 01
Склад

Відчуйте аромат есенцій оригінальності та винахідливості. Туалетна вода унісекс Escentric Molecules Escentric 01 піднімає завісу, демонструючи мистецтво виготовлення парфумів. Вона неодмінно сподобається усім поціновувачам деревних ароматів, які дивляться глибше, ніж інші, і обожнюють щораз нові та унікальні враження.

  • аромат унісекс для чоловіків і жінок
  • квітково-деревна ароматична композиція
  • підходить для повсякденного використання упродовж усього року

Склад аромату
Основним компонентом аромату є Iso E Super® — ароматична молекула, що вирізняється делікатними деревними тонами, а також таємничою глибиною, яка наповнює ароматичну композицію оксамитовим подихом. Важливу роль також відіграють квіткові акорди ірису, соковитого лимона з узбережжя Амальфі та прянистого рожевого перцю. Композицію Escentric 01 побудовано не відповідно до традиційної ароматичної піраміди, а зосереджено на довготривалій ноті бази, представленій теплим мускусом і деревними тонами.

Історія аромату
Escentric 01 — це деревний квітково-мускусний аромат для жінок і чоловіків від німецького бренда нішевих парфумів Escentric Molecules, що був заснований у 2006 році як виклик традиційному парфумерному ремеслу. Берлінський парфумер Геза Шоен (Geza Schoen) вирішив увійти на ринок із провокативною концепцією, яка була реакцією на тогочасний спосіб створення та продажу парфумів. Його ідея — демістифікація цілого процесу. Саме тому всі парфуми бренду Escentric Molecules є абсолютно унікальними та провокативними.

Склад

склад
Iso E Super, ірис, рожевий перець
Тип аромату
Квіткові, Древесний

Ми написали про Escentric Molecules Escentric 01
Статті

Про бренд Escentric Molecules

Парфуми Escentric Molecules раптово стали абсолютним світовим феноменом у 2006 році, коли були вперше представлені на ринку. Успіх парфумів полягає в унікальності складу, який часто базується на міцності одного аромакомпоненту. Саме цей мінімалізм робить парфуми Escentric Molecules надзвичайно особливими.

Escentric Molecules зазначає, що парфумерія — це мистецтво хімії. Аромамолекула Iso E Super — основний компонент цих нішевих парфумів — була створена в лабораторії вже 1973 року.

Світ парфумерії нехтував нею допоки її повністю не ізолював берлінський парфумер Geza Schoen. Він створив 2 аромати — Escentric Molecules Molecule 01 та Escentric Molecules Molecule 02 — яких поєднує саме цей спеціальний ароматичний компонент.

Нішеві парфуми Escentric Molecules мають довготривалу витримку та наче створені для кожного, хто любить знаходити екстравагантні та оригінальні речі. Їхній небанальний аромат навіюватиме неповторну історію на будь-якій шкірі.

Оцінка Escentric Molecules Escentric 0124