Estée Lauder Double Wear Instant Fix Concealerроз'яснюючий коректор + розгладжуюча основа 2 в 1

1×
Estée Lauder Double Wear Instant Fix Concealer роз'яснюючий коректор + розгладжуюча основа 2 в 1
Estée Lauder Double Wear Instant Fix Concealer роз'яснюючий коректор + розгладжуюча основа 2 в 1

Опис продукту Estée Lauder Double Wear Instant Fix Concealer
Властивості

Коректор Estée Lauder Double Wear Instant Fix Concealer замаскує всі недоліки шкіри та надасть вашому обличчю досконалого вигляду.

Властивості:

  • вирівнює тон шкіри
  • зменшує недоліки шкіри
  • освітлює шкіру

Спосіб використання:
Наносіть пальцем або зручним аплікатором на ділянки з недоліками. Нанесіть коректор тонким шаром безпосередньо на уражену ділянку.

Властивості

Kонсистенція
крем
Тип шкіри обличчя
для всіх типів
Ефект
з ефектом сяяння, зволожувальний, коригуючий

Про бренд Estée Lauder

Косметика Estée Lauder носить ім'я своєї засновниці, яка у XX столітті викликала справжню революцію у світі краси. Будучи племінницею аптекаря, Есте ще в молодості зацікавилась косметикою та створила свій перший крем для обличчя. А в 1946 році вона почала продавати власну продукцію Estée Lauder.

Бренд Estée Lauder було створено на основі відданості, наполегливості та пристрасті. Есте часто відвідувала косметичні салони в усьому Нью-Йорку, а бренд процвітав завдяки особистим рекомендаціям окремих клієнтів. Засоби для догляду за шкірою Estée Lauder дуже швидко набули слави.

Маленька фірма поступово перетворилася на преміум-бренд міжнародного формату. Знакові засоби макіяжу Estée Lauder — невід'ємна частина вмісту косметичок багатьох жінок, а крем для обличчя Estée Lauder, завдяки своїм розкішним інгредієнтам і науковому підходу при виробництві, стане для вас найкращим засобом, про який раніше можна було тільки мріяти. Філософія бренду Estée Lauder надзвичайно проста — кожна жінка може виглядати чудово незалежно від віку.

Оцінка Estée Lauder Double Wear Instant Fix Concealer1