Перейти до основного вмісту

Процедура макіяжу

Небагатьом з нас пощастило отримати від природи бездоганну шкіру. Більшість із нас бореться з різними недоліками шкіри, що цілком нормально. Якщо ви хочете почуватися краще й допомогти своїй шкірі виглядати ідеально, ми порадимо вам, як цього досягти.
До того ж ви можете скористатися 15 % знижкою на декоративну косметику, зазначену в пропозиції.

1-й крок: Догляд і розгладження

Перш ніж приховувати будь-що на обличчі, потрібно забезпечити шкірі необхідне зволоження й пом’якшити її текстуру. Цього ви можете досягти за допомогою основи під макіяж. Після неї тональний крем буде виглядати набагато краще – він не осідатиме в зморшках і триматиметься довше.

2-й крок: Покриття й вирівнювання тону

Щоб підібрати правильний тональний крем,слід врахувати очікуваний рівень покриття, а також тон і тип вашої шкіри обличчя. Рідкі тональні креми дуже різноманітні, вони підходять практично всім, а їхній вибір дійсно дуже широкий. Спробуйте також компактні й пінні тональні креми (ідеально підходять для жирної шкіри) або креми в стіках (забезпечують вищий рівень покриття).

Найпопулярніші тональні креми в одному місці

3-й крок: Матувати або освітлити?

Незважаючи на те, що головним трендом є сяюча шкіра (glow skin), жирна й комбінована шкіра абсолютно точно будуть вам вдячні, якщо ви припудрите Т-зону, наприклад, дрібною розсипчастоюпудрою. Завдяки ній чудовий вигляд вашого макіяжу протримається довше. Щоб швидко освіжити макіяж протягом дня, покладіть у сумочку компактну пудру. У вас радше суха шкіра? Тоді віддайте перевагу пудрам, які злегка освітлюють шкіру. Якщо ж ви не хочете змінювати відтінок тонального крему, візьміть прозору пудру.

4-й крок: Нескінченна стійкість

Чи знаєте ви, що спрей для фіксації може збільшити стійкість вашого макіяжу на кілька годин? Завдяки ньому ви зможете бути впевнені, що ваша шкіра виглядатиме ідеально впродовж всього робочого дня або вечірки з танцями до самого ранку. Крім того, спрей забезпечить вашій шкірі зволоження, захист, освітлення або, навпаки, додасть їй легкого матового ефекту.

Ви можете покластися на ці спреї для фіксації

Notino рекомендує: оживіть свій макіяж за допомогою бронзера, рум’ян і хайлайтера

Усі типи тонального крему ви можете придбати зі знижкою 15 %