Перейти до основного вмісту

Фіолетова фарба для волосся

Любите експериментувати з відтінками? А як щодо фіолетового? Спробуйте, чи вам підійдуть м’які фіолетові відблиски або ж наважтеся на повне фарбування волосся у фіолетовий колір.

 

З оригінальним фіолетовим волоссям на фестиваль або на роботу

На вулицях усе частіше можна помітити фіолетове волосся — цей колір починає завойовувати серця. Чудово те, що кожен має трохи інший відтінок. Завдяки широкому асортименту відтінків фіолетового кольору ви не повинні боятися, що у вас буде такий самий відтінок, як у вашої сусідки. Ви все одно будете унікальною.

Фіолетове волосся вже давно підходить не лише бунтаркам, яких так часто можна побачити на літніх фестивалях. Із фіолетовим відтінком можна чудово виглядати, наприклад, на бізнес-перемовинах, які ви «оживите» завдяки своєму яскравому кольору. Цілковите враження ви довершите вибором губної помади або тіней для повік, а також, безсумнівно, своїм одягом.

Можливо, вам підійде темно-фіолетова фарба для волосся або ж просто фіолетова, яка дещо нагадує рожеву. Ви без вагань можете експериментувати та шукати свій власний фіолетовий відтінок. Перш ніж ви його знайдете, спробуйте тимчасову фарбу для волосся та з’ясуйте заздалегідь свої бажання!

весь текст скритий текст