Тонік для волосся

Фільтр
Цінова категорія

-

Подарунки та акції
Оцінка
  •   11
  •   3
  •   2
  •   1
  •   1
Лідери продажу

У вас попереду важливі події, та ви би хотіли хоча б на декілька тижнів оживити та підкреслити колір свого волосся?

Потрібно лише зробити ставку на професійний догляд у вигляді тоніка для волосся.  У такий спосіб ви зможете вирівняти колір волосся та підкреслити його природний тон або ж змінити відтінок, спробувавши щось зовсім нове.

Крім цього, тимчасові фарби для волосся можуть допомогти вам замаскувати сивину та підфарбувати відрослі корені. Під час використання тимчасової фарби для волосся не варто боятися невдалого відтінку, від якого потім годі спекатись. Пігменти цих фарб легко змиваються з волосся, а тому ви можете частіше експериментувати з новими відтінками та кольоровими комбінаціями.

Підготуйтеся до фарбування: тест на толерантність

Навіть із тимчасовими фарбами не варто забувати про тест на можливу алергічну реакцію. Завжди дійте відповідно до інструкцій виробника, а безпосередньо перед фарбуванням нанесіть невелику кількість фарби на шкіру за вухом і почекайте 48 годин.

Не забувайте також про практичні аксесуари, які допоможуть вам полегшити процес фарбування волосся: старий рушник або сорочка для прикриття плечей, захисні рукавиці (якщо вони не входять в комплект), а також будь-який денний або зволожувальний крем для шкіри в ділянці волосся.

Не бійтеся експериментувати та відкрийте для себе магію тоніка для волосся