Перейти до основного вмісту

Зелена фарба для волосся

Прагнете справжніх змін? Не боїтесь? В цьому випадку ми приготували для вас зелену фарбу для волосся, яка зможе подарувати вам надзвичайні відтінки. На перший погляд, зелене волосся виглядає дещо незвично, але достатньо лише трохи сміливості. Ви побачите, що воно цього вартує.

 

У комбінації з вашим природним кольором зелений зможе подарувати відтінки від яскраво-зеленого до бірюзового та темно-зеленого, що нагадує, скоріш, каштановий із зеленими відблисками. Щоб зелена фарба протрималась на вашому волоссі якомога довше, використовуйте засоби для пофарбованого волосся, які подбають про стійкий ефект вашої фарби.

Вам не обов’язково змінювати колір власного волосся по всій його довжині. Пофарбуйте лише декілька локонів для легкого ефекту. А якщо ви — блондинка, вам не потрібно перейматись про знебарвлення волосся. Зелена фарба чудово адаптується до нього.

Зелене волосся лише як експеримент

Ще не впевнені, чи зелене волосся — це те, що вам потрібно? Спробуйте зелений колір на декілька днів або на одну вечірку. Хтозна, можливо, ви отримаєте стільки компліментів, що вирішите залишити зелений колір волосся надовго. Для короткотривалого ефекту вам підійде зелений спрей-фарба або інша тимчасова фарба для волосся. Побачите, що зелений колір стане поруч із вашими улюбленими!

весь текст скритий текст