Засоби для знебарвлення та освітлення волосся

Лідери продажу

Які методи освітлення волосся є насправді щадними?

Ви мрієте про інтенсивний білявий відтінок або хочете м'яко освітлити й надати сяйва кольору свого волосся? Знебарвлювачі та освітлювачі для волосся допомагають забезпечити результат, ніби з салону краси, а завдяки поживним інгредієнтам, таким як вітамін Е, протеїн, гліцерин або арганова олія дбають про стан волосся, запобігаючи пошкодженню його структури або пересушуванню та подразненню шкіри голови.

Знебарвлювач чи освітлювач для волосся?

Якщо ви замислюєтесь над тим, як освітлити волосся в домашніх умовах, спершу слід розібратися, чи варто вам брати освітлювач, чи таки знебарвлювальний засіб для волосся. Головна відмінність полягає в способі освітлення волосся.

Освітлювач для волосся

Освітлювач для волосся освітлює природний пігмент. Йдеться, по суті, про фарбу для волосся із нижчою концентрацією перекису водню й поживними інгредієнтами, які забезпечують щадне освітлення волосся. Цей метод особливо підходить для тих, хто хоче освітлити свій природний колір волосся або досягти світлішого відтінку фарбованого волосся перед переходом на інший тон перманентної фарби.

Види освітлювачів для волосся
  • Освітлювальна пудра може ефективно пожвавити тон білявого волосся, усунути жовтуватий відтінок волосся після фарбування або швидко освітлити темний відтінок волосся на 1-2 тони. Крім того, завдяки спеціальним видам цих освітлювальних пудр для волосся можна поступово домогтися щадного освітлення до 9 тонів.
  • Освітлювальний крем для волосся дає змогу одночасно з освітленням зафарбувати першу сивину. Оберіть освітлювальний крем, пігменти якого ідеально обволікають кожну волосину й навіть замінюють відсутній пігмент.
  • Освітлювач для волосся омбре дає змогу м’яко створити плавний перехід відтінків й природний ефект освітлення кінчиків волосся.
  • Засіб для видалення штучних барвників після використання напівстійкої фарби видалить залишки кольорів після різних фарбувань і позбавить волосся від небажаних та вицвілих колірних тонів.

Засіб для знебарвлення волосся

Засіб для знебарвлення волосся усуває з нього весь пігмент. Якщо ви бажаєте перетворити темний відтінок у біляві локони, необхідне цілковите знебарвлення волосся. Утім за таким знебарвленим волоссям потрібен інтенсивний догляд, позаяк структура волосся може стати пористою й дуже ламкою. Під час знебарвлення волосся рекомендуємо використовувати так звану plex-технологію, яка дбає про достатнє живлення волосся та запобігає його пошкодженню. Якщо ваше волосся дуже темне й схильне до пошкоджень, для радикальних змін відтінку рекомендуємо відвідати перукарню.

Виберіть найкращий освітлювач для волосся на notino.ua та перетворіть локони в лавину медових відтінків або холодної платини чи потіште себе шикарним омбре просто сьогодні!