Перейти до основного вмісту

Fudge

o značce Fudge

Австралійський бренд косметики для волосся Fudge допоможе вам стати власницею неймовірно привабливої зачіски. Продукція цього бренду призначена для тих, хто прагне найкращого догляду за волоссям і водночас хоче привернути увагу своєю зачіскою, заявити про себе й перевершити всі очікування. Fudge закликає до творчості й самовираження шляхом догляду за волоссям і його укладанням, тому чудово підходить всім, хто не боїться ризикувати.

Бренд Fudge Professional було створено в 1991 році, коли один із його засновників наступив на жувальну гумку у своєму рідному місті Сіднеї. У голові Глена Діна (Glen Dean) й інших співзасновників бренду народилася ідея революційного продукту, натхненного жувальною гумкою, який змінить ринок засобів для укладання волосся. Незабаром вони створили моделювальний крем Fudge Hair Shaper, текстура якого була суперечливою, несподіваною, але водночас абсолютно геніальною, й донині залишається незмінною за формою.

Відкрийте для себе культову косметику для волосся, яка бере свій початок із професійного перукарського мистецтва й з якою співпрацювали найвідоміші особистості й зірки індустрії моди, музики та мистецтва. До бестселерів, безумовно, належать фіолетовий шампунь Fudge Clean Blonde і шампунь Fudge Silver Shampoo, які дозволяють досягти ідеального блонду. В портфоліо бренду Fudge ви неодмінно знайдете шампунь і кондиціонер, які підійдуть саме для вашого типу волосся.

весь текст скритий текст