Гелеві лаки для нігтів

Лідери продажу

Нехай ваші нігті вражають красою! Гелеві лаки для нігтів користуються популярністю через свій неймовірний блиск, легкість нанесення та довготривалість ефекту. Знайдіть на notino.ua свій улюблений колір або експериментуйте з новими відтінками.

Із гель-лаком ви створите такі ж бездоганні гелеві нігті в домашніх умовах, як у професіональному салоні — як за допомогою УФ-лампи, так і без її застосування.

Які існують види гель-лаків?

УФ-гелі для нігтів, для сушіння яких використовується УФ-лампа, добре прилягають як до натуральних, так і до штучних нігтів. Гелеві нігті більш стійкі до подряпин, і таке покриття тримається близько 3 тижнів.

  • Однофазні гель-лаки виконують функцію 3-в-1. Наносьте їх за потребою у два чи три шари (основа, моделювання, закріплювач).
  • Трифазні гелі для нігтів, навпаки, мають лише одне призначення: утворення основи під лак, моделювання або закріплення.

Гель-лаки без застосування лампи працюють як класичні лаки для нігтів. Але в них дещо відмінний склад, завдяки якому вони тримаються на нігтях близько 14 днів. Окрім того, вони висихають швидше, ніж звичайні лаки, а процедура їх зняття є простішою.

Який варіант ви б не обрали, результатом стануть бездоганні нігті — гель-лак завжди виглядає неперевершено. Пам’ятайте, що нанесенню гель-лаків передує моделювання нігтів, щоб результат був схожим на роботу фахівця.

Довіртеся перевіреним наборам для гелевого покриття та якісним гель-лакам для нігтів OPI, Sally Hansen, Le Mini Macaron тощо. На якому з них ви зупините свій вибір?