GUERLAIN L’Essentiel Foundation Brushвисувний пензлик

GUERLAIN L’Essentiel Foundation Brush висувний пензлик
GUERLAIN L’Essentiel Foundation Brush висувний пензлик

Код: GUR10912 | Зараз цей продукт недоступний

Опис продукту GUERLAIN L’Essentiel Foundation Brush

Прагнете абсолютно бездоганного макіяжу без жодних компромісів? Ергономічний дизайн висувного пензлика Guerlain L’Essentiel Foundation Brush розроблено в творчій майстерні дизайнера Матьє Леаннора (Mathieu Lehanneur) для простого й інтуїтивного нанесення макіяжу, що завжди забезпечує ідеально природний результат.

Захисна кришечка захищає пензлик від пошкоджень та забруднень, роблячи його ідеальним аксесуаром для подорожей. Макіяж наноситься надзвичайно легко та без розводів навіть у важкодоступних місцях, як-от ділянка навколо очей. Якщо ви хочете від свого пензлика для макіяжу більшого — обирайте Guerlain L’sssentiel Foundation Brush.

Властивості:

 • пензлик для макіяжу із синтетичних волокон
 • наносить тональний засіб рівномірно та без розводів
 • утворює природний ефект «другої шкіри»
 • має ергономічний дизайн
 • легко чиститься
 • не втрачає волокон
 • ідеально підходить для подорожей

Результати тестування:
→ за участі 33 жінок, які користувалися пензликом упродовж 1 тижня

 • завдяки пензлику макіяж наноситься швидко та точно
 • пензлик рівномірно розтушовує макіяж, не утворюючи розводів і гострих країв
 • макіяж природно виглядає на шкірі
 • пензлик легко чиститься та не втрачає волокон

Спосіб нанесення:
Перед нанесенням макіяжу шкіру слід «розбудити» та підготувати. Легкими постукувальними рухами помасажуйте пензликом обличчя від внутрішнього кутика ока до вуха, а потім до підборіддя. Опісля нанесіть необхідну кількість тонального засобу на пензлик і поставте на обличчі п'ять точок — на лобі, носі, підборідді та обох щоках. За допомогою пензлика розтушуйте тональний засіб і лагідно постукайте по шкірі, рухаючись в напрямку від центру обличчя до його країв, щоб отримати максимально природний результат.

Про бренд GUERLAIN

Вічне ноу-хау, постійні дослідження, інновації та вдосконалення, сміливі творці, легендарні шедеври та культура краси як символ бренда. Усе це представляє розкішний парфумерний дім Guerlain, історія якого розпочалася 1828 року.

Французький бренд Guerlain виготовляє парфуми та косметику, поєднуючи мистецтво ремесла, передові технології, а також екологічну та соціальну відповідальність. Команди Guerlain щодня працюють над розробкою розкішної та водночас екологічної косметики — в ім’я краси клієнтів, природи та нашої планети. Завдяки такому ноу-хау бренд Guerlain отримав від Міністерства економіки та промисловості Франції нагороду Living Heritage Company.

За 190 років на ринку бренд Guerlain випустив 1100 ароматів. П’яте покоління парфумерів Guerlain представляє Тьєррі Вассер (Thierry Wasser), який у своїх подорожах довкола світу шукає найрідкісніші натуральні матеріали для виробництва розкішних ароматів — завжди з повагою до місцевих жителів і природи.

Перегляньте широкий асортимент продуктів Guerlain: від ароматів Mon Guerlain, L'Homme Idéal і Aqua Allegoria до тонального крему L'Essentiel Foundation, пудри-бронзера Terracotta або культових пудрових перлин Météorites.

Оцінка GUERLAIN L’Essentiel Foundation Brush