Hugo Boss Boss Bottled

дезодорант-спрей для чоловіків 150 мл

Hugo Boss Boss Bottled дезодорант-спрей для чоловіків 150 мл
Hugo Boss Boss Bottled дезодорант-спрей для чоловіків 150 мл
Hugo Boss Boss Bottled дезодорант-спрей для чоловіків 150 мл
150 мл
444грн.

Код: HUG0319 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
середа, 03.10.2018
Hugo Boss Boss Bottled
150 мл | 444грн.

Опис парфумів Hugo Boss Boss Bottled

Парфумований дезодорант-спрей Hugo Boss Boss Bottled чудово доповнить парфуми з цієї ж колекції. Ефективно бореться з небажаним потовиділенням, піклується про шкіру пахв і надає їй приємного аромату упродовж багатьох годин.

Про бренд Hugo Boss

Бренд Hugo Boss давно став синонімом розкішної й якісної чоловічої моди, аксесуарів і косметики. Уже зі самого початку бренд почав користуватись популярністю завдяки високій якості матеріалів і німецькому відчуттю деталей і точності.

Компанія Hugo Boss пишається тим, що її працівники приділяють особливу увагу потребам і побажанням своїх клієнтів. Це саме стосується й виробництва косметики, де основний акцент роблять на вибір найбільш якісних інгредієнтів. Завдяки вищенаведеним фактам сьогодні Hugo Boss практично диктує правила усій чоловічій моді світу. Незважаючи на це, в Hugo Boss свої парфуми чи ексклюзивний одяг можуть вибрати й жінки.

Перший аромат Hugo Boss з’явився в 90-х роках минулого сторіччя, а тепер бренд представляє декілька лінійок сучасних чоловічих і жіночих парфумів, адаптованих до сучасного стилю життя. Парфуми Hugo Boss створені із прискіпливістю для відображення сильної особистості свого власника, а також для підкреслення його краси.

Menu