Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme туалетна вода для чоловіків

7×
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme туалетна вода для чоловіків
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme туалетна вода для чоловіків
Рекомендована роздрібна ціна
2 550грн.

Заощадьте 38%
125 мл
1 580грн.

Код: ISM0026 | В наявності
1
Пункт видачі у Києві
пʼятниця 05.03.2021

Опис парфумів Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme
Склад

Огорніть себе унікальним та неперевершеним відчуттям свіжості. Під ковпачком туалетної води Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme приховується справжній освіжальний водоспад. Чоловіки, яким властива істинна елегантність, віднайдуть у ній усе багатство природи, яке вона приносить їм у дар. Нехай насолода та неймовірні враження наповнюють кожен день вашого життя.

  • свіжий деревний аромат для будь-якої події
  • ідеально підходить для літньої пори та для денного користування
  • створено парфумером Жаком Кавальє (Jacques Cavallier)

Склад аромату
Невимовно свіжим початковим нотам аромату додає тепла плід юзу. Його цитрусовий аромат просто заполонить ваші відчуття. Та щойно ви віддастесь йому вповні, з його обіймів вас вихопить пряний аромат мускатного горіха та теплої кориці, що утворює серце ароматичної композиції. Гармонії та приємного завершення аромату надасть сандалове дерево, на акордах якого базується основа цієї неповторної туалетної води.

Історія аромату
Аромат Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme було створено в 1994 році. Для парфумів бренду Issey Miyake характерне використання рідкісних натуральних інгредієнтів, які, безумовно, присутні й у цій туалетній воді. На флаконі з’являються світлий і темно-сірий кольори, що символізують гармонію води та бетону.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
юзу
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
мускатний горіх, кориця
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
сандалове дерево
Тип аромату
Пряні, Древесний

Про бренд Issey Miyake

p>Парфумерія Issey Miyake | Issey Miyake - відомий японський дизайнер-модельєр Issey Miyake провів значну частину життя в Парижі, вивчаючи модні тенденції, чуйно реагуючи на зміни модних канонів. З часом він почав створювати власні геніальні колекції, в яких японські традиції майстерно і сміливо спліталися з пульсуючим ритмом Заходу, створюючи дивовижні і неповторні образи. Перший же аромат, що носить ім'я свого творця, здивував і потряс громадськість в 1992 році, принісши всесвітню популярність автору. Парфум цей перейняв дух колекцій одягу Issey Miyake: він несе в собі неповторні риси симбіозу двох культур і способів життя. Ароматні композиції цієї марки дивні, володіють яскравою, потужною енергетикою і непередаваною емоційністю. Загадкові, м'які, сучасні та сміливі, вони створені для справжніх чоловіків і жінок, які знають собі ціну і сміливо крокують по життю.

Оцінка Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme7