Jil Sander Sun туалетна вода для жінокJil Sander Sun туалетна вода для жінок
Jil Sander Sunlight IntenseJil Sander Sunlight Intense
Jil Sander Softly SereneJil Sander Softly Serene
Jil Sander Simply Poudrée IntenseJil Sander Simply Poudrée Intense
Jil Sander Sunlight Lumière парфумована вода для жінокJil Sander Sunlight Lumière парфумована вода для жінок

Jil Sander

Бренд Jil Sander названий на честь своєї засновниці — модельєра, яка відома своєю любов'ю до модного мінімалізму й елегантного стилю. Жиль Зандер (Jil Sander) прославилась непідвладними часу кроями суконь без зайвих орнаментів або яскравих кольорів. Після навчання на факультеті конструювання швейних виробів вона відкрила власний бутик, у якому були представлені не лише її роботи, але й моделі інших дизайнерів. Успіх прийшов до Жиль після презентації власної колекції та відкриття модного дому.

Спочатку бренд був націлений лише на створення одягу, проте згодом він охопив також індустрію краси. Першу колекцію парфумів Жиль Зандер створила у 1979 році, представивши світу аромати Jil Sander Man Pure і Jil Sander Women Pure.

Сьогодні в асортименті парфумів Jil Sander представлено понад 70 різних ароматів, які були створені у співпраці із провідними парфумерами та відомим косметичним брендом Coty. Стиль Jil Sander до сих пір залишається синонімом мінімалізму, який ніколи не забуває підкреслити жіночі та чоловічі атрибути.

весь текст скритий текст

Фільтр

Цінова категорія

-

Подарунки та акції

Оцінка

  •   10
  •   4
  •   1
Лідери продажу