Juliette has a gunGentlewoman парфумована вода для жінок

3×
Juliette has a gun Gentlewoman парфумована вода для жінок
Juliette has a gun Gentlewoman парфумована вода для жінок
Рекомендована роздрібна ціна
3 670грн.

Заощадьте 46%
100 мл
1 970грн.

В наявності | Код: JHG1243
1
Нова Пошта
четвер 09.12.2021
Особисте отримання
четвер 09.12.2021

Поєднання ніжності та сили, яке приховується в кожній жінці, тепер утілено у світі ароматів. Парфумована вода Juliette has a gun Gentlewoman розкриє всі грані вашої особистості та бездоганно підкреслить вашу унікальну харизму.

  • цитрусовий аромат
  • квітковий аромат
  • для нестримних жінок, які не бояться йти проти течії
  • аромат підходить для щоденного користування

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
Тип аромату
Цитрусові, Фруктові

Творці аромату Juliette has a gun черпали натхнення з твору Вільяма Шекспіра, але типова романтика ренесансу отримала в ньому сучасні обриси. Сама концепція бренду символізує незалежність та свободу, що надає жінкам уявну зброю, завдяки якій вони можуть віч-на-віч змагатись із чоловіками у віковічній боротьбі статей, пристрасті та кохання.

Бренд Juliette has a gun — це творіння Романо Річчі (Romano Ricci) — внука славнозвісної журналістки Ніни Річчі (Nina Ricci), парфуми якої підкорили світ. У 2006 році у світ краси влилося також інше покоління цієї родини, яке не боїться кинути виклик правилам сучасного парфумерного мистецтва. Так, наприклад, ажіотаж створив аромат Juliette has a gun Not a perfume, до складу якого входить лише один інгредієнт — амброксан.

Дизайн флаконів, вдала концепція, особистість головного творця, а також імідж перетворюють бренд Juliette has a gun на унікальну платформу для жінок, які цінують себе, не бояться кидати виклик і завжди залишаються жінками.