Перейти до основного вмісту

Kérastase Blond Absolu
Догляд за освітленим або мелірованим волоссям

БУТИ БЛОНДИНКОЮ — ЦЕ НАБАГАТО БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО ОБРАЗ!

Бути блондинкою — це так захопливо. Однак освітлення ослаблює волосся і робить його схильним до сухості. Колір тьмяніє та швидко втрачає свій неповторний відтінок.
Спробуйте Kérastase Blond Absolu — засоби професійного догляду за освітленим і мелірованим волоссям, які відновлюють природній блиск, зміцнюють волосся та покращують його стан.

весь текст скритий текст

ГЛИБОКЕ ВІДНОВЛЕННЯ

Хочете кардинально змінити колір волосся з темного на світлий? Насмілилися стати платиновою блондинкою?
Тоді вашому волоссю знадобиться глибокий догляд Kérastase Blond Absolu Cicaextreme, який містить гіалуронову кислоту з низькою та високою молекулярною масою. У разі регулярного застосування волосся стає на 94 % сильнішим і на 85 % більш зволоженим.

весь текст скритий текст

НЕЙТРАЛІЗАЦІЯ

Зберегти колір блонду, який був після фарбування в салоні, непросто. Після кількох процедур миття голови блонд набуває жовтуватого або ж рудого відтінку.
Тому дуже важливо додати до щоденного догляду засоби з фіолетовими пігментами Kérastase Blond Absolu Ultra-Violet, які нейтралізують небажані відтінки. Завдяки цьому ваше волосся стане у 8 разів блискучішим. Доповніть свій догляд термозахистом і кондиціонером для освітленого волосся.

весь текст скритий текст

ЗВОЛОЖЕННЯ ТА СЯЯННЯ

Віддаєте перевагу натуральним відтінкам блонду? Ваше волосся освітлене лагідною технікою балаяжу або меліруванням? Основою вашого щоденного догляду за волоссям повинні стати зволоження та зміцнення.
Завдяки поєднанню шампуню Bain Lumière для освітленого волосся з кондиціонером Cicaflash ваше волосся стане в 11 разів сильнішим. Ви можете давати волоссю додаткову порцію зволоження щовечора, застосовуючи нічну сироватку Serum Cicanuit або маску Cicaextreme один раз на тиждень.

весь текст скритий текст