Перейти до основного вмісту

Діагностика волосся

L’Oréal ProfessionnelKérastaseRedkenMatrixBiolage

Ви знаєте, який у вас тип волосся, але не впевнені, який догляд буде для нього найкращим?

Волосся кожного з нас унікальне. Структура та стан волосся змінюється з віком, на нього впливає не тільки наш спосіб життя, але і зміна пір року. Спеціальний догляд для конкретного типу волосся зробить ваше волосся красивим, а шкіру голови — здоровою.

Сухе волосся

Сухе волосся виглядає тьмяним і позбавленим блиску, є жорстким на дотик, важко розчісується, заплутується та втрачає свою природну еластичність.
 
Рекомендований догляд:
 • Намагайтесь якомога рідше робити термоукладки та зменшіть механічні навантаження на волосся. Правильно підібрана косметика для волосся, звісно ж, також подбає про красу ваших локонів.
 • Основним засобом догляду є шампунь, який очищує шкіру голови та готує волосяне волокно до прийняття поживних речовин.
 • Щоб забезпечити належне живлення волосся, варто додатково користуватись зволожувальним і живильним кондиціонером. Хоча б раз на тиждень рекомендовано наносити маску, яка забезпечить волоссю глибоке зволоження.
 • Якщо ви мрієте про сяючу та гладку зачіску, можете обрати засоби з колекції олійок і сироваток для ослабленого волосся, які водночас запобігають розпушуванню та захищають волосся від впливу високих температур.

Показати засоби

Найпопулярніші засоби для догляду за сухим волоссям

Фарбоване волосся

Якою б не була причина фарбування волосся — маскування сивини чи просто зміна кольору — фарбоване волосся часто страждає від дегідратації. Як наслідок, воно втрачає блиск, а колір швидко вимивається.
 
Рекомендований догляд:
 • Спеціальні засоби для фарбованого волосся допоможуть вам якнайдовше зберігати колір і блиск. До того ж, вони забезпечують волоссю та шкірі голови необхідне живлення.
 • Основним засобом догляду є шампунь, який увиразнює відтінок. Оскільки фарбоване волосся схильне до сухості, воно потребує подальшого догляду, який забезпечить кондиціонер або маска. Ці засоби слід наносити на висушене рушником волосся, дотримуючись інструкцій.
 • Не забувайте також про захист від впливу високих температур, адже укладка за допомогою фена чи випрямляча негативно впливає на фарбоване волосся, ослаблюючи його.
 • Бажаний блиск і захист від впливу високих температур можуть забезпечити олійки, креми, сироватки або флюїди для волосся. Більшість із цих засобів парфумовані, тож не лише допоможуть вам створити ідеальну зачіску, а й подарують їй приємний аромат.

Показати засоби

Найпопулярніші засоби для догляду за фарбованим волоссям

Жирне волосся

Жирне волосся часто позбавлене об’єму, погано вкладається та може виглядати недоглянутим. Склеювання волосся в некрасиві пасма турбує багатьох жінок і чоловіків.
 
Рекомендований догляд:
 • Делікатний шампунь для цього типу волосся не подразнює шкіру голови, не сушить її і, як наслідок, запобігає надлишковому утворенню жиру. Найкращим засобом для миття волосся є шампунь із легкою консистенцією, який заспокоює шкіру голови.
 • Рекомендовано також час від часу користуватися глиняними масками, які усуватимуть надлишковий шкірний шир, поглинаючи його.
 • Якщо ж у вас не завжди є час і можливість мити волосся так часто, як воно того потребує, на допомогу прийде сухий шампунь.

Показати засоби

Пошкоджене волосся

Волосся, яке тривалий час піддавалось різноманітним хімічним процедурам, механічним навантаженням чи термоукладкам, втрачає свою природну еластичність, стає тьмяним і ламким.
 
Рекомендований догляд:
 • Профілактика та лікування такого волосся полягає в делікатному догляді, зволоженні та комплексному живленні. Для цього рекомендовано користуватися засобами з вмістом кератину, керамідів, вітамінів та колагену.
 • Основним засобом для зцілення пошкодженого волосся є відновлювальний шампунь, що очищує волосся та готує його до глибокого догляду, який забезпечить спеціальний відновлювальний кондиціонер. Раз на тиждень рекомендовано також наносити маску, яка глибоко живить волосся.
 • Роблячи термоукладку, не варто забувати про захист від впливу високих температур, який забезпечать спеціальні креми, флюїди та олійки. Завдяки нам ваше волосся виглядатиме здоровим і блискучим.

Показати засоби

Лупа

Поява лупи є наслідком природного процесу відновлення клітин шкіри. Якщо воно є надто швидким та надмірним, з'являється лупа, яка часто має негативний вплив на самооцінку людини. Утворення лупи не пов'язане з сухістю шкіри голови, вона може з’являтися і в людей із жирним типом волосся. Неприємним наслідком цього процесу може також стати подразнення шкіри голови, що викликає свербіння.
 
Рекомендований догляд:
 • Обравши спеціальні засоби для догляду за волоссям, ви можете надовго позбутися лупи. Перед нанесенням шампуню рекомендовано хоча б раз на тиждень користуватися пілінгом для волосся, який допомагає видалити відмерлі клітини шкіри та сприяє мікроциркуляції.
 • Шампуні проти лупи знижують її надмірне утворення та містять речовини, що делікатно очищають шкіру голови.
 • Використання шампуню матиме кращий ефект, якщо після миття голови нанести на волосся незмивні засоби для догляду.
 • Не піддавайте волосся механічному навантаженню та впливу високих температур надто часто.

Показати засоби

Випадіння волосся

Випадіння волосся може бути лише сезонним явищем, а може вказувати на комплексну проблему, що пов’язана з гормональним дисбалансом або нестачею вітамінів. Випадіння волосся може також спричинити неправильно підібраний догляд за волоссям. Воно стає ламким, знесиленим і випадає постійно, а не тільки під час розчісування або укладання.
 
Рекомендований догляд:
 • Розпочати варто з ефективних шампунів проти випадіння волосся, що активізують корені волосин.
 • Серед засобів для догляду за волоссям обов'язково мають бути концентровані ампули з вмістом амінексилу, вітамінів та інших поживних речовин, що запобігають випадінню волосся.
 • Тоніки та засоби для живлення стимулюють і живлять шкіру голови, а в разі довготривалого користування роблять волосся помітно густішим і об’ємнішим.
 • Для швидкого вирішення проблеми можете скористатись тонувальним спреєм, нанісши його на уражену ділянку голови з помітними залисинами.

Показати засоби

Найпопулярніші засоби для догляду за волоссям, схильним до випадіння

Освітлене волосся

Які б не були причини освітлення волосся,йому необхідний спеціальний догляд, що допоможе зберегти бажаний відтінок, зволожуватиме та надаватиме природного блиску.
 
Рекомендований догляд:
 • Ідеальний шампунь для білявого волосся має захищати колір від вимивання. Якщо ви мрієте про холодні відтінки блонд, обирайте шампуні для нейтралізації (silver), що усувають теплі відтінки волосся.
 • Часто довге волосся схильне до розпушування, а його кінчики ламкі. Тому належне зволоження має важливе значення. Спеціальні кондиціонери та маски для догляду забезпечать вашому волоссю все, чого воно потребує.
 • Нехай вас не лякає синій або фіолетовий колір цих засобів: відповідна пігментація слугує для нейтралізації теплих відтінків.
 • До засобів для догляду рекомендуємо додати поживні креми й олійки, що зміцнюють волосся.

Показати засоби

Найпопулярніші засоби для догляду за освітленим волоссям

Позбавлене об'єму волосся

JТонке волосся часто виглядає втомленим і позбавленим об’єму. Зазвичай, воно дуже тонке та швидко забруднюється. Проблему можна вирішити за допомогою вдалої зачіски та правильно підібраного догляду.
 
Рекомендований догляд:
 • Перед миттям волосся рекомендовано розчесати. Скористайтеся необхідною кількістю шампуню для позбавленого об'єму волосся, а також кондиціонером, який слід наносити по довжині волосся, уникаючи обтяження ділянки біля коренів.
 • Створити бажану зачіску та надати волоссю об’єму допоможуть засоби для стайлінгу, що огорнуть волосся делікатною мікроплівкою, сприяючи зміцненню та відокремленню кожної волосини. Волосся не буде склеюватися та зберігатиме природну пружність.

Показати засоби